Vtipy, humor, zábava...

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :br :lol: :x :delicacy: :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: >:-) (:-) m:-)

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Vtipy, humor, zábava...

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » úte bře 06, 2018 15:48

Taky "sportovec" :mrgreen: (:-) )))))))))))))
..................

Obrázek

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Kei » ned úno 25, 2018 23:41

jj, tak tak :D :lol:

Duškoviny:)))

od cepheus » ned úno 25, 2018 23:38

Hehehe, "Papír" taky dobryyy :mrgreen:))) .. https://www.youtube.com/watch?v=GTgD1oUvDj0

Re: Vtipy, humor, zábava...

od garfield » pát úno 23, 2018 13:31

ABCD píše:
čtv úno 22, 2018 15:57
cepheus píše:
čtv úno 22, 2018 15:22
A tak mas dar jit k meritu veci, zatimco jini hledaji slozite "navody k pouziti zivota":)) .
To nema kazdy:) .
návody k použití zásadně nečtu :lol:
Typicky, jak cteme navody k pouziti:
navody.jpg
navody.jpg (58.85 KiB) Zobrazeno 2733 x

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » stř úno 14, 2018 16:17

Presny :mrgreen: (:-) )))

Re: Vtipy, humor, zábava...

od garfield » stř úno 14, 2018 15:14

EchoPoint.jpg
EchoPoint.jpg (44.46 KiB) Zobrazeno 2871 x

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Lekno » čtv čer 23, 2016 21:54

.
Přílohy
burger.jpg
burger.jpg (52.47 KiB) Zobrazeno 12213 x

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Lekno » stř kvě 04, 2016 18:08

Obrázek
Přílohy
MUDr.jpg
(62.91 KiB) Zatím ještě nestaženo

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Syrovozrout » úte říj 20, 2015 17:18

"10:40
Uklízím domácnost za pomoci čistícího prostředku s příjemnou chlórovou vůní. Občas si loknu a uznávám, že jsem špatný pacient. Nedodržuji přesně protokol.

11:25
Vracím se z toalety se sítkem plným parazitů. Startuji ---, abych se začerstva o svůj nález podělila. Všichni mě litují a zároveň peskují, že léčbu zanedbávám. Zítra přidám na koncentraci, koupelna i má střeva jsou v hrozně špatném stavu.

12:30
K obědu si dávám zbytky lehce povadlých pampelišek zalitých kokosovým olejem."

Read more: http://dolezite.sk/Tri-dny-alternativni ... z3p7bU7Unu
Ehm - smutné, že si z toho někdo dělá srandu, ale i tak jsem se nasmál ad absurdum, byť nesouhlasím ani trochu s pojetím... Je to vlastně způsob zákeřného dlouhodobého útoku, kdy nejprve hojně podstrkovali (a svými vlastními lidmi vířili a mnohdy dávali falešně sehrávat) různé podvratné bludy do "na nich nezávislých kruhů"-aby měli pak na co následně poukázat, čemu se vysmát, (za)kázat, zmocnit se a předělat do obrázku svého náhražkového.
"Které, jaká to náhodička, jsou důsledkem prastaré politiky "rozděl a panuj" a postupného ničení mediálně očerněných..."

Read more: http://dolezite.sk/Vsimnete-si-ze-zijet ... kpc6w.html

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Syrovozrout » úte srp 18, 2015 14:17

O "nepostradatelnosti šamanů s falešnou aureolou":

"Lékař k pacientovi: Pijete? Ne.Kouříte?Ne. Žijete nezdravě? Ne. Hergot chlape, něco vám zakázat musím abyste byl zdráv!"

Mimochodem...tuhle jsem byl nucen pro donesení jakéhosi formálního potvrzení vyžadovaného jedněmi...od druhých..(přese mě a na můj úkor)...podstoupit "vyšetření", které se spíš podobalo úřednímu zápisu a pak RUTINIZOVANÉHO POSKAKOVÁNÍ VE STYLU HULAHULA S POUŽITÍM RITUÁLNÍCH NÁSTROJŮ A ZAKLÍNADEL TYPU "MÁTE NĚJAKÝ VYŠŠÍ TLAK"-NO BODEJŤ TY VĚDÁTORKO:D když nesnášim že na mě hmataj cizí lidi jak na nějaký chovný zvíře! >:-) "JSTE ZDRÁV" :D (Asi jsem měl být za jejich divalední výkon vděčnější, když to ONI POTŘEBUJÍ, ne já.) Ó, to jste mi řekla novinku vy "autorito".D

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Syrovozrout » stř dub 08, 2015 17:27

Kde končí všechna sranda?
"Dobroser vtíravý (Rectus lumpensis)

Tento zvláštní živočišný druh, který celý svůj život žije v představě, že o co více bude paraziticky systematicky vysávat svého hostitele, o to bude „všem“ lépe, přežívá v lidském společenství od nepaměti. V historii byl však jeho výskyt mapován spíše ojediněle. Teprve počátkem minulého století začala jeho populace výrazněji růst a dnes můžeme v naší euroatlantické civilizační sféře jen s hrůzou sledovat jeho masivní přemnožení.

Dobroser je absolutně přesvědčený o své pravdě a neustupuje ni krok, ni slovo, ni myšlenku. Kupředu, levá, směrem ke šťastným zítřkům jde přímo, rovně, přes mrtvoly. Vydatně krmen výživnou propagandou svých vůdců stáda hledá každý den i tu nejmenší společenskou skulinku, kde by se mohl přiživit, přisát a vegetovat.
article_photo

Populační klima je mu v současnosti velmi příznivě nakloněno. Rapidně ubývá jeho přirozených nepřátel, naopak téměř geometrickou řadou přibývá možností jeho rozmnožování. Společenská situace dokonce již dospěla tak daleko, že si pomocí kamuflážních triků dokáže vytvořit svá rejdiště i na místech jinak zcela vyžilých, neperspektivních a v podstatě zcela neužitečných.

Tak dobroserové stále zakládají a zakládají nové kolonie. Na postupně umírajících kusech svých reálných živitelů kují pikle všeobjímajícího sluníčkového dobra, plánují plány, strategují strategie, regulují regulace, dotují dotace, zdaňují daně, lustrují lejstra, diskriminují diskriminace, vymýšlejí výmysly, obohacují obohacené, udávají udavače a blábolí bláboly. S rypáky hluboce zabořenými v korytech erárních pomejí, se správným partajním kancionálem v kapse a vždy otevřenou rukou Páně vyvádějí den za dnem nová mláďata do svých hnízd plných fabulované pravdy, lásky, jistoty, prosperity a zářných zítřků.

Každý den tak z těchto rudých líhní vylétají noví „spasitelé“ světa, kteří nás chtějí přesvědčit o tom, že pokud právě jim vydáme všechny své majetky a svobody, tak jen oni nám přinesou to pravé dobro dle svého zvráceného přesvědčení, že jen oni, vyučení největšími zasloužilými dobrosery z Prahy, Bruselu, Kremlu či třeba Obamova Bílého domu, mohou řídit naše životy lépe než my sami, mohou zúřadovat naše statky a přetvářet naše myšlenky. Kde berou tolik drzosti? Kdo jim dal právo srát se do naší jedinečnosti, do našich duší? Kdo jim dal právo ničit naši práci, krást naše výdělky? Kdo jim vůbec dal právo na jejich zbytečnou, přitěžující existenci?

Odpověď je jednoduchá. „Moderní“ multikulturní socialistický stát postavený na fantasmagorických marxistických základech Potěmkinovských vesnic, kde demokracie zdegenerovala na korupční kšeftování s voličskými hlasy neschopných. To je ideální biotop pro výskyt „Dobroserů vtíravých“, které by s jejich přirozenými vlastnostmi příroda již dávno poslala na seznam vyhynulých druhů tak, jak to udělala s jinými jejich línými, nepřizpůsobivými předchůdci, jen čekajícími s otevřenými hubami na donášené krmení.

Naše generace se však, bohužel, dožila společenského životního paradoxu. Systém soužití lidských „druhů“ je dnes nastaven tak, že tito parazitičtí dobroserové určují chod věcí, jsou překrmení a zdánlivě i neohrozitelní. Jenže oni jsou také neschopný, závistivý, hašteřivý, mocí posedlý a mamonářský produkt svých „rodičů“, kde matkou je totalitní demagogie vymytých mozků a otcem neustálý boj o koryta, vliv a cizí peníze.Seberme jim jejich úřady, neziskovky, dozorčí rady a další trafiky. Seberme jim naše peníze, za které si tato teplá místa budují a pochcípají hlady i se svým populistickým pácháním všeobecného dobra přes naše zničené životy.

Ano, to je zcela zásadní. Kdo má peníze, má i moc. My ty peníze umíme vydělat, umíme na rozdíl od dobroserů reálné hodnoty vytvořit. Proč se máme nechat neustále jimi ponižovat, okrádat a kriminalizovat, když se lidsky nedůstojnému pseudosystému bráníme? Dokážeme ještě někdy zvednout hlavy a říci ďáblovi ne? Dokážeme si námi vytvořené hodnoty ubránit?Dokážeme najít odvahu k cestě mimo všežravý stát, dobrosery k jejich socialistickému obrazu stvořený?

Zřejmě je tu už naše jedna z posledních šancí. Rectus lumpensis je dnes totiž již natolik přemnožený druh společenského parazita, že nad ním můžeme zvítězit jedině tak, že nebude mít co žrát. Žrát naše peníze, naše svobody, naše myšlenky i naše životy. Jinak, než na to svoje dobro pojde on sám, zničí dříve nás všechny okolo. " (Karel Kříž)
- Nyní už bez zdrojování, aby to nedráždilo adminovu představivost...Doufat, že někde tu by mohlo být útočiště proti "mizení" cenných příspěvků (i jiných) snažení lidí...bylo zřejmě příliš odvážné.
A jinde je to spíše ještě horší, proto beru texty celé...časem až zase pod tlakem státních trollů budou zredukovány "lidové internety"...nabydou taková vzácně se vykytující slova teprve historické průkaznosti. Vítejte v další době temna!
Krom toho je fakt vtipný komentář k článku:
"Tak. Všichni chtějí Vaše dobro!....Nenechte si ho vzít."
:br

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » pon bře 09, 2015 21:12

http://www.novinky.cz/ekonomika/363728- ... -ciny.html
Tradice, aneb dedecek byl cinan, aneb podraz a podfuk uplne ve vsem (?) :mrgreen: ..
Kazdopadne co si ovcani zaplati to jim na obaly namalujem:))).

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » pon led 19, 2015 14:37

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » úte pro 23, 2014 13:00

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » čtv pro 18, 2014 9:32

kdyz uz musis neco napsat, tak please K VECI!!!

Nemusi to byt reakce hned, ale melo by to byti k veci clovece, ty jsi jak politik, mluvis mluvis, asi nejvic a nic podnetneho nevidno...? Klidne konfrontacne, ale ne prazdne radobyvtipne kecy, k cemu ti to a mi to je?

Zajdi do hospy, na bowling, nebo si dej brigadu treba v lese anebo chod na cvicak se psem, proste NECO...

Vtipna zvireci videa :-DDD

Plavajici prasatka si uzivaji na plazi >1milion views http://youtu.be/O89DvVdthDY

Edit: Ježíšovo podobenství o tom, že "snadněji projde velbloud uchem jehly než bohatý člověk do Božího království", popírá výstava otevřená v brněnském Technickém muzeu. http://www.technicalmuseum.cz/vystavy/v ... 2-192-2015

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » čtv pro 18, 2014 9:16

No comment :) .. sis zase prihnul veselej kalisek (rumu?) a po 4 dnech mas neodbytny nutkani reakce ? :D

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » čtv pro 18, 2014 8:22

Jasně, budou zatraceni, rouhači zatracení...

Ježíš chodil po vodě (prý, možná spíš si někdo dal moc vína a pak blouznil, jak by mohl Jezus porusit fyziku?), tihle po vodě jezdí na sněžném skůtru celkem verohodne i bez alkoholu http://youtu.be/8MPsTogn08w

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » ned pro 14, 2014 17:56

Plodne diskuse tupcu z ulice (nevis kolik si kdo prihnul lahvinek snapsu nez napsal "nazor") pod videi a pod clanky ala i-dnes nectu, to je pusty dusevni bahno.
Kdyz ti to nevadi rochni se v nem dosytosti, Tva vec, ma zbytecna starost :| .

Opakujes se Ty a to tak brutalne (- proto osel) ze uz tu s Tebou nekomunikuje ani noha od stolu, vsiml sis ?
Jo taaak .. nevsim, to bys musel na chvili vpadnout ze svyho JA JA JA jenom JA:).

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » ned pro 14, 2014 16:11

Ale to už se opakuješ. Mimochodem pod tím videem plodná diskuse. A specialně pro Tene viz vlákno Evoluce. A kdybych byl snad křesťan, nepohoršovalo, anebo to vnímáš silně negativne

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » ned pro 14, 2014 15:55

"Nemylte se, Bohu se nelze vysmívat: vždyť cokoli člověk rozseje, to také sklidí.
Kdo totiž rozsívá svému tělu, bude z těla sklízet zkázu" ..

---------------------------------------
Jen pokracuj(te) se srandickama na toto tema a uvidis casem sam zac je toho loket :wink: .
(Lennon - "Beatles jsou slavnejsi nez Jezis", nebo Titanic - "Tuto lod ani Buh nepotopi" atd .. najdi si googluj, podobnych velkohubych blbecku s podobne neslavnym koncem jsou uz zastupy).

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » ned pro 14, 2014 15:06

Ajeste jeezis, ctvrtnicek
Vtipna reklama

http://youtu.be/PfbCwlunznM

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » úte lis 25, 2014 22:13

Ovoce rulez:) Trapne vulgarni ten opeceny bambulak jako Ko.ak...

Zlata Ceska soda...
http://youtu.be/8GCAfcto2mo krakonos

http://youtu.be/Dpq0ewyzPFY

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Jindra » úte lis 25, 2014 20:32

.
jak taky může dopadnout kontrola v raw baru

Míro né před dětma, prosím :-)))
ať si neobohacujou slovní zásobu

Co je bůh?

od Janek » pát říj 10, 2014 17:53


Existence Boha potvrzena! Už víme i to, jak Bůh pravděpodobně vypadá. Krátký klip, určený především věřícím.

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » sob zář 27, 2014 12:07

Kdo pamatuje? 1963

blesk.cz/clanek/videa-odjinud/117711/odbornik-v-rusku-podojil-kozla.html
verite tomu?

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » stř zář 10, 2014 8:39

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » stř zář 03, 2014 21:55

Tam dal aspoň buráky, to skoro jako ořech i vypadá a hádám že 80% lidu by to do ořechů i zařadilo ne li víc...

Ale co majonéza, kde podíl vajec je 3%? Podotýkám že majonéza standard, na regále, a tuším že zrovna na agricil poličanku jsem onehdy koukal, Jindro není to tam někde od vás?

Ale co už:

NORMY VČERA A DNES
Podle starých oborových norem, platných od roku 1959, bylo zapotřebí na kilogram majonézy použít osm vaječných žloutků. Nynější potravinářská vyhláška z roku 2001 se spokojuje s obsahem přibližně jednoho žloutku ve stejném množství. Běžná majonéza by měla mít stejný obsah tuku jako máslo, tedy kolem 80 %. Ovšem potravinářská vyhláška z roku 2001 stanovila obsah tuku velmi laxně, a to od 10 % do 80 %. Podle této vyhlášky se tedy majonézou dá nazývat téměř vše, co je aspoň přibližně a velmi okrajově vyrobeno podle standardních receptů na majonézu.

Hodnocení: Majonéza Poličanka dopadla v našem testu nejhůře a vysloužila si pětku, a to především pro nejnižší obsah žloutků. Ačkoli výrobce ještě dodržel potravinářskou vyhlášku z roku 2001, přece jen s tak nízkým obsahem žloutků v majonéze nikdo nepočítá. Nízkému množství použitých žloutků odpovídá také nejnižší obsah cholesterolu. Tuku má tato majonéza 68,89 %, přitom výrobce uvádí 75 %. To svědčí o tom, že chybějící žloutky a tuk nahrazuje voda a ostatní chemické látky. Výrobce používá název „tradiční česká“, ale s tradicí tato majonéza nemá skutečně nic společného.

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Jindra » stř zář 03, 2014 3:27

.
he he, jak vyrobit ořechovej dort bez ořechů :-)

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » stř srp 27, 2014 11:00

OMFG!

V 7:15 mluvi cesky

A lehoucky motorkarsky faily http://youtu.be/apR7wX4QHxI

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Jindra » stř srp 27, 2014 8:46

.
tuhle jsem dneska objevil, jó se mi líííbííí
https://www.youtube.com/watch?v=Ny-5Q-9AOZI

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » čtv srp 21, 2014 23:40

http://youtu.be/aUDloD1sNPU
simon a matous jedou na rivieru (full cz)
melodie Guido DeAngelis http://open.spotify.com/album/6OA0VMHQIU8b1EqjwL8rNl cool, kdo jeste nezna spotify? Vsechny pisnicky legalne a free... Na tabletu. Na telefonu jde free jen shuffle play (nahodne poradi skladeb v albu, playlistu).

Re: Vtipy, humor, zábava...

od zaklinac.dan » čtv srp 21, 2014 13:23

tady aspoň pár obrázků, začíná to tu být vážné :)
Přílohy
WAG433c63_organisedcrime.png
WAG433c63_organisedcrime.png (143.29 KiB) Zobrazeno 23964 x
resize.php.gif
resize.php.gif (79.93 KiB) Zobrazeno 23964 x
hey.rabi.jpg
hey.rabi.jpg (6.85 KiB) Zobrazeno 23964 x

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » čtv srp 21, 2014 3:34

Www.youtube.com/watch?v=_rFFifjXPtY

A veen z taxiku... Hama ma jen jedny nervy, jede do Luhacovic :-Ddd

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » pon srp 18, 2014 19:22

Ja bych porodnost neomezoval, jak jsi na to prisel? I bych zvysil podporu nebo porodne, pro prvni tri deti ci nejak rozumne...

Asi jsi uSOUDIL podle faktu, ze jsem opakovane daval exponencialni krivku :
cs.m.wikipedia.org/wiki/Světová_populace
ja premyslim co z toho bude a proc se to deje, od ezoterickych (vsichni chteji se narodit ted, protoze ted je super doba, prestoze duchodci nadavaji) po vedecke priciny (snizeni detske umrtnosti skoro na nulu, udrzeni pri zivote lidi, kteri by pred 50 lety zemreli) :-)

Nejak mi unika pointa, co chces dosahnout soustavnym napadanim lidi okolo (politiku), tim si zlepsis karmu ci schladis zahu? Mam za to, ze v politice neni vic zmetku nez okolo nas, ani vic zmetku nez kdekoliv jinde ve svete... Jen je na ne vic videt. A protoze sam nevim, jak bych to v politice delal, tak ty zoufalce, co se na ni dali nekritizuju, protoze vim, ze idealy tam nefungujina vse je veci kompromisu a sam bych to neumel lepe a delat bych ro nechtel, jsem zkratka v tomto srab. Proto mi prijde podpasove, kdyz zezdola z hospody a z lidu kazdy vi, jak to delat lip a pritom pak nejde ani k volbam (cimz voli v podstate ty uvedomnele, levicove rude)...

A ten nejmenovany chlapec, kteremu delas reklamu, chce byt podle me celebrita :-)

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » pon srp 18, 2014 17:28

EDIT : Takze opet jen bez komentare, zase uz hykas jako osel za kazdou cenu :-).
Tak si tu zase najaky cas hykej sam, good luck :wink: :br ..

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » pon srp 18, 2014 15:09

Ano, muzou, a je to tak spatne? Vtipnejsi by bylo, kdybys napsal: byl tak hloupy, ze se nechal chytit :-) teda ze se vzdy nechal chytit, imho exhibicionista, to neni normalni aby ho chytili pri kazde vytrznosti, i pri strelbe na Vaclava, ostatne toto bylo onim porusenim podminky, nebo ne?

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » pon srp 18, 2014 14:52

"létal za státní peníze do exotických zemí" http://www.novinky.cz/krimi/345273-akti ... minku.html
------------------------------------
Nebo-li kdyz dva delaji totez, nemusi to byt vzdy totez, nebo-li statem uznani darmojedove a darmoslapove do exotiky letat muzou :D.

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » pát srp 15, 2014 20:15

Lidicky nakladneji tramvaj, pasazerovi uvizla noha...
http://youtu.be/VSyH1dbH9dU

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » pon srp 11, 2014 22:11


Mazec :-)

Vtipy, humor, zábava...

od Janek » pon črc 14, 2014 22:20

Obrázek

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » ned črc 13, 2014 12:47

Proc Buh nema titul CSc

http://youtu.be/BxsLFXf7w4g


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » čtv črc 10, 2014 0:21

Demokracie
Obrázek

Re: Vtipy, humor, zábava...

od Janek » úte kvě 27, 2014 12:02

Obrázek

Re: Vtipy, humor, zábava...

od rudo » čtv bře 27, 2014 8:17

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » sob bře 22, 2014 14:21

Tak tahle je fakticky taky dobra, se me hned po ni nejvic libi ty postupne se otvirajici huby znudenych porotcu :D ..


Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » ned bře 16, 2014 21:46

Sranda, neco podobnyho dela i muj chlupatej spolubydla na dvorku pokazdy kdyz jej beru sebou na spacir, zkousi na me "mluvit" :D

Re: Vtipy, humor, zábava...

od rudo » úte bře 04, 2014 23:44

hned vedlajsie video vedla Mirovho robot strasidielka dalo odpoved preco

svetove bankarstvo sa rozhodlo vlastnit UKR

cherche la femme

http://www.youtube.com/watch?v=c9FS1bxaGTg

spasibo molodec

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » úte bře 04, 2014 22:59

"Zlatoo .. ja nemuzu usnout" :lol: (:-) (:-) ..

Re: Vtipy, humor, zábava...

od cepheus » ned úno 09, 2014 18:44

Taky hodna pani :D.
------------------------------------

Obrázek

Re: Vtipy, horor, zábava...

od mira » ned úno 09, 2014 16:45

Tak nevím, patří to sem, nebo do konce světa? Někteří z toho sice mohli mít smrt z vyděšení a ta je prý nejhorší, ale je to
"tlásnej chlapečet!". :mrgreen:

(Jen ten metař už viděl horší věci a vůbec nic s ním nepohne)

Nahoru