NOVÁ GERMÁNSKÁ MEDICÍNA

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
olfess

NOVÁ GERMÁNSKÁ MEDICÍNA

Příspěvek od olfess » pát črc 24, 2009 16:48

Toto je téma, které mi už nějaký týden běží hlavou.

V roce 1981 objevil bavorský primář "lék" na téměř všechny nemoci dneška. Např, rakovina, infarkt, ochrnutí, psychická onemocnění a další jsou všechno reakce na nevyřešené konflikty v těle a přirozený stav je poměrně snadno obnovitelný. Svým pacientům lékaři nové germánské medicíny po vyšetření CT nejen ukážou minulost (příčinu), současnou situaci a budoucí průběh tzv. nemoci, ale proberou s nimi přesnou oblast jejich života, která byla tím SPOUŠTĚČEM, mají na to speciální tabulky, v kterých se každý pacient zorientuje . Např. rakovinu totiž máme ve svém životě možná i několikrát a pokud dochází k tomu, že je velmi zřetelná, tak už je stejně ve fázi léčení a jakékoliv odřezávání a ozařování brání procesu "doléčení", tudíž dochází k boji o život.

Bavorský primář objevil "lék" na rakovinu - byl nejdříve vyhozen z kliniky, po té vyhoštěn z Německa, pak 2x uvězněn, přesto stihl vyléčit tisíce lidí (je funkční i u zvířat). Jeho metoda se už několik let používá ve státě Izrael. V poslední době probíhá tlak na jeho rehabilitaci a rozšíření jeho metody do dalších států.

Jeho vize budoucnosti farmacie a lékařství je taková, že dnešní narvané kliniky a psychiatrická oddělení by zela prakticky prázdnotou, pacienti by si chodili pouze k lékaři krátce pohovořit ( proč se mi to stalo a co mám očekávat, ať se zbytečně neleknu) a zkonzultovat možnosti co nejrychlejšího zahojení, obnovy nebo opětovného uvedení do normálu poškozených tkání, nervů a pod., samozřejmě bez těžké farmacie.

Uvádím tři základní odkazy, určitě toho najdete na internetu víc:

Srozumitelné objasnění metody autorem zde (včetně HIV)
http://www.pilhar.com/News/Praesentation_CZ.pdf

Přednáška volně na internetu z července 2009, kdy si zájemci z Rakouska, Německa a Švýcarska zajeli poslechnout info o této metodě. V úvodu konferenciér použeje před lidmi i takové termíny jako "média to bohužel cenzurují" a " hubit nás jak mouchy".. se slovenskými titulky zde:
http://blip.tv/file/2173894/

A ještě něco tady:
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4028

Sitar

Re: NOVÁ GERMÁNSKÁ MEDICÍNA

Příspěvek od Sitar » pát črc 24, 2009 19:20

Rovněž moc zajímavá informace, díky za ni.

Připomíná mi to sice etikoterapii v jiném podání, ale to vůbec nevadí. Jen tak dál. Jestli je to s pronásledováním toho doktora pravda, tak je to dost silný nepražený kakao.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.

awa

Příspěvek od awa » pát črc 24, 2009 19:54

Už jsem se vyjátřila na http://www.freshness.cz, tady jen zopakuju díky!

olfess

Příspěvek od olfess » sob črc 25, 2009 12:30

awa píše:Už jsem se vyjátřila na http://www.freshness.cz, tady jen zopakuju díky!
Ale Awuš,

okopírovat pár odkazů je přece to nejmenší :).

Jinak mám podobnou teorii jako ty (jídlo hlavně vyladí a pod.), možná o tom hodím za nějaký den nebo pátek link.

Tak se drž a hodně úspěchů

EFT centrum CB

Příspěvek od EFT centrum CB » sob zář 24, 2011 20:45

Kdo by měl zájem o kurz Germánské medicíny pro své vlastní užití i pro pomoc svým bližním, nebo by chtěl znát více informací o principech a možností pomoci, může si kliknout zde: www.eft-cb.cz

rudo

Příspěvek od rudo » pon zář 26, 2011 2:26

pribeh toho lekara poznam, ak si to dobre pamatam tak ho nakoniec dostal interpol v spanielsku

myslim ze vydal knihu kde mal zdokumentovanych vyse 20,000 vyliecenych pacientov z rakoviny roztriedenych podla pricin - emocionalnych problemov na typy a miesta rakoviny v tele

chcem k tomu povedat zatial len tolko, ze doktor pouzival na riesenie emocionalneho problemu neprakticke a zdlhave metody klasickej zastaranej zapadnej psychologie a ze je mozne dosiahnut ovela rychlejsie vysledky mimo oficialnej psychologie a kazdy sa to moze naucit

nie je ani nutne diagnostikovat .

myslim ze do 5 rokov nebude chodit na ozarovanie, chemo a skalpel uz nikto.
5 2 8

Zdeníno

Příspěvek od Zdeníno » pon zář 26, 2011 8:33

rudo píše:myslim ze do 5 rokov nebude chodit na ozarovanie, chemo a skalpel uz nikto.
Jo? Tý jo.
A jak to?

rudo

Příspěvek od rudo » pon zář 26, 2011 9:31

Zdeníno píše:
rudo píše:myslim ze do 5 rokov nebude chodit na ozarovanie, chemo a skalpel uz nikto.
Jo? Tý jo.
A jak to?

nebudu pacienti.

ti co dostanu rozum budu chronicky zdravi a ti co budu chciet byt medicinoulieceni uz budu medicinou vylieceni az do truhly
5 2 8

Vector

NOVÁ GERMÁNSKÁ MEDICÍNA

Příspěvek od Vector » pon zář 26, 2011 10:36

rudo píše:
Zdeníno píše:
Jo? Tý jo.
A jak to?

nebudu pacienti.

ti co dostanu rozum budu chronicky zdravi a ti co budu chciet byt medicinoulieceni uz budu medicinou vylieceni az do truhly

Mé dosavadní zkušenosti mi jasně ukazují, že nemoci jsou v prvé řadě vyvolané psychikou. Duševní nerovnováha vede k napětí a to omezuje zdravou funkci orgánu v těle. Podle výše napětí a doby působení se zvyšuje pravděpodobnost dalších a také silnějších projevů, tj. komplikací. Samozřejmě, že prostředí a způsob chování ke svému tělu na fyzické úrovni tuto pravděpodobnost taktéž podporují nebo tlumí.

Chápu to tak, že Já, jsem "řidič" svého těla. Mé tělo mi umožňuje prožívat tuto hmotnou realitu.

Já mám své touhy a tělo své potřeby. Mé tělo je inteligentní, velice složitý organizmus, který dělá spoustu věcí automaticky za mě. Ví přesně co potřebuje a dává mi impulzy ve formě pocitů. Je však na mě, abych mu věnoval pozornost a zajistil vyváženou péči.

Myslím, že duševní vyrovnanost, přirozená strava, přirozené životní prostředí jsou základními pilíři pro kvalitní zdraví, život.

Věřím, že náš zdravotní stav je prvořadě výsledek našeho přístupu k sobě. Člověk, mající k sobě dobrý vztah si vědomě neubližuje. S dostatečnou citlivostí vnímá, že i jen pocity nespokojenosti jeho tělu ubližují. Natož stres, nenávist, nuda, hněv..

Každý pocit nepohody nám ukazuje, že něco není v pořádku. Řešení jsou jednoduchá i náročná. Dnešní člověk však žije velmi nepřirozeně a místo zamyšlení PROČ mám tento zdravotní problém sáhne po prášku, který odstraní důsledek, ale ne příčinu. Problém trvá, ale my ho necítíme. Nastává zmatek. Tělo žijící nepřirozeně si také udělá nepřirozené návyky a zmatek se prohlubuje.

Ale i odsud vede cesta.. Prohlubováním svého uvědomění. Zlepším co můžu a každý krok k lepšímu mě posouvá k novým nadhledům, pochopením a otevírá tak další cestu.. :-D

Takhle to vnímám já.. :-)

azetec@seznam.cz

Zdeníno

Příspěvek od Zdeníno » pon zář 26, 2011 10:51

rudo píše:ti co dostanu rozum budu chronicky zdravi a ti co budu chciet byt medicinoulieceni uz budu medicinou vylieceni az do truhly
No něco na tom je. Simonton prokázal statisticky významnou korelaci mezi prodělaným stresem (mezilidských vztahů) a nádorovým bujením. A také významný kladný vliv psychoterapie na výsledky konvenční léčby nádorů. Čili lze mnohdy rakovinu považovat za vědomě ještě přijatelnou únikovou cestu podvědomých sil.

Já jsem na svůj zdravotní neduh použil jednu jeho metodu, která spočívala v imaginaci rádce. Je třeba se dokonale uvolnit, představit si někoho blízkého a zeptat se ho na radu (čili komunikace s podvědomím). Mě se to podařilo, představil jsem si jednoho mladého barmského mnicha, s kterým jsem se setkal jen náhodou a velmi krátce, ale přesto nás pojilo pro mě nevysvětlitelně nějaké silné pouto. Nic neříkal, tvářil se celkem vznešeně, typicky noble silence. Ale já jsem si uvědomil, že to je právě ten stav, který chci. A rázem bylo po snaze se vyléčit, neboť smrt jevila se vysvobozením :D.
Až následně, skrze analytický vědomý rozum, mi došlo, že to není tak jednoduché, že to, že mám tělo má nějaký důvod a je třeba ho léčit. A tak tedy občas tady vopruzuju na vitariánu.

janca

Příspěvek od janca » úte úno 19, 2013 20:40

Také jsem nedávno narazila na novou germánskou medicínu a dost mě to zaujalo. Připojuji odkaz na moc hezky zpracované video, perfektní i pro naprosté laiky, nenudí, i když trvá něco přes čtyři hodiny. Titulky jsou ve slovenštině.

http://www.nwoo.org/sr/view.php?nazevcl ... 2012120008

Určitě stojí za shlédnutí. Pokud znáte někoho, komu byla diagnostikována rakovina a není zrovna příznivcem vita stravy, pusťte mu toto video.

Odpovědět