Breatharián(i) v akci

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Dima

Re: Breatharián(i) v akci

Příspěvek od Dima » pát pro 09, 2011 14:14

Ahoj. Jsou zde mezi Vás Breathariáni? Zajímalo by mně zda před přechodem od hmotné potravy k pranickému stravování jste měli období tekutého stravování? Směřuji k breathariánství a zatím nejsem si jist, zda je toto přechodné období nutné? Obecně se doporučuje 5 let vegánství + 5 let frutariánství + 5 let liqidarianství. Jsem u toho druhého kroku a cítím jak vedení mně nasměrovává k životu bez hmotného jídla a celkem se na toto období moc těším. Pránu kolem sebe už jsem se naučil vidět a učím se s ní pracovat. Předem děkuji za Vaše reakce.
Naposledy upravil(a) Dima dne pát pro 09, 2011 16:23, celkem upraveno 1 x.
Fruitarian 811

Panda

Příspěvek od Panda » pát pro 09, 2011 15:28

Tak to jsi na tom mnohem dál než ostatní tady. K breathariánství se na fóru zatím nikdo nepřiznal (snad až na Fionu) a pránu asi zatím také nikdo neviděl.

Ale myslím že přechod je u každého silně individuální a každý z případů k tomu přišel úplně jinou cestou. O 15leté přípravě jsem ještě neslyšel, to je nějak moc, ne? Také doufám že liquidariánství půjde přeskočit. I Henri Monfort postupoval dost rychleji, jen 2 roky půstů se zlepšováním kvality a kvantity stravy a pak hned přestupní 21.

Dima

Příspěvek od Dima » pát pro 09, 2011 17:52

Ahoj Panda!

Děkuji za odpověď. Doufám, že se někdo ozve. Nevíš o nějakém jiném fóru nebo webu v Čechách o breathariánech nebo vitariánech?

Děkuji,
Dima.
Fruitarian 811

Panda

Příspěvek od Panda » pát pro 09, 2011 18:22

Nevím o žádném, ale už jsem plánoval že bychom mohli něco rozjet jestli se objeví více zájemců nebo dokonce nějací úspěšní pránaři.

Dima

Příspěvek od Dima » pát pro 09, 2011 18:43

Nevím možná už jste to viděli, ale pokud ne tady je odkaz na setkání s Henrim Monfortem - člověkem, který 9 let žije nezávisle na jídle http://youtu.be/LI_EmGYV_3Q
Fruitarian 811

Panda

Příspěvek od Panda » pát pro 09, 2011 18:48

Dima píše:Nevím možná už jste to viděli, ale pokud ne tady je odkaz na setkání s Henrim Monfortem - člověkem, který 9 let žije nezávisle na jídle http://youtu.be/LI_EmGYV_3Q
Tady máš všechny přednášky (už je tam i Brno, které dlouho chybělo): http://prana.hostuju.cz/

Dima

Příspěvek od Dima » pát pro 09, 2011 19:44

Panda píše:
Dima píše:Nevím možná už jste to viděli, ale pokud ne tady je odkaz na setkání s Henrim Monfortem - člověkem, který 9 let žije nezávisle na jídle http://youtu.be/LI_EmGYV_3Q
Tady máš všechny přednášky (už je tam i Brno, které dlouho chybělo): http://prana.hostuju.cz/
Děkuji ti. Stahnul jsem video Na_pocatku_bylo_svetlo_(Am_anfang_war_das_licht).rar, večer se na něj podívám, zní zajímavě.
Fruitarian 811

rudo

Příspěvek od rudo » pát pro 09, 2011 22:07

Panda píše: a pránu asi zatím také nikdo neviděl.

.
ale videl čoby nie, to nie je zas tak zložitá vec a na videnie prány netreba byť vôbec vegetarián alebo netreba mať zdravú stravu netreba pôstovať

to sú úpne nezávislé veci, a je veľká chyba ak to nejaký breathariánsky guru spája dokopy len zato že on pránu nevidel kým neprestal jesť

množina ľudí ktorí vidia pránu a jedia absolútne každé svinstvo je oveľa väčšia ako množina ľudí ktorí sa usilujú o zdravú stravu alebo žiadnu stravu

mi je ľúto že to tu takto kazím, ale niekedy sa treba pozrieť realite do očí
5 2 8

dave0402

Příspěvek od dave0402 » sob pro 10, 2011 1:20

Tak jsem zkouknul dokument "Na počátku bylo světlo" a díky moc Pando za titulky :delicacy:

U pár titulků jsem si všiml nějaké drobné chybky - tady jsou upravené:
1013
01:10:23,087 --> 01:10:26,557
Změní se průběh alfa
i theta vln mozku

1082
01:15:14,887 --> 01:15:18,880
To mě přivedlo do Kalifornie,
Ústavu Noetických Věd,

1102
01:16:21,487 --> 01:16:23,443
Existují tradice po celém světě.

Fiona

Příspěvek od Fiona » sob pro 10, 2011 4:14

Panda píše:K breathariánství se na fóru zatím nikdo nepřiznal (snad až na Fionu).
Pando nekompromituj me tady, vsak jsem tu jasne zduraznila ze slo o jedinou breatharianskou svacinu, po niz po par hodinach nasledovala normalni vecere :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!

Dima

Příspěvek od Dima » sob pro 10, 2011 9:55

dave0402 píše:Tak jsem zkouknul dokument "Na počátku bylo světlo" a díky moc Pando za titulky :delicacy:
Film je Boží, taky mnohokrát děkuji za titulky. Jasmuheen má tak krásný a příjemný hlas. Tu její 21ku co nejdřív to půjde zkusím, to je asi přesně to co jsem hledal! Díky!
Fruitarian 811

Panda

Příspěvek od Panda » sob pro 10, 2011 10:03

dave0402 píše:U pár titulků jsem si všiml nějaké drobné chybky - tady jsou upravené:..
Sice díky, ale ono to nejde jen tak opravovat, změnil by se link na ulozto. Těch chyb je tam daleko více, hlavně obsahových - spíš to čeká na to, až někdo udělá zásadnější korekci a uploadne novou verzi.

Btw, nevíte někdo jak zajistit upload na ulozto, aby to nacházelo při hledání? Stále mi to nachází jenom některé uploadované soubory a nezjistil jsem čím to ovlivňovat (např. jsem znovu nahrál film i titulky, s německým jménem, a nachází to titulky a ne ten film).

rudo

Příspěvek od rudo » sob pro 10, 2011 10:15

Pandi chyba bude v tom že ti vypadlo písmenko S :twisted:
5 2 8

Panda

Příspěvek od Panda » sob pro 10, 2011 10:28

rudo píše:Pandi chyba bude v tom že ti vypadlo písmenko S :twisted:
Asi ne, pod stolem mi nic neleží.

rudo

Příspěvek od rudo » sob pro 10, 2011 11:23

(:-)
5 2 8

svit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit » ned pro 11, 2011 10:57

Panda píše:Nevím o žádném, ale už jsem plánoval že bychom mohli něco rozjet jestli se objeví více zájemců nebo dokonce nějací úspěšní pránaři.
Ahoj pratele, rad bych takovy internetovy projekt pripravil a vlastne na nem jiz pracuji, a da-li mi cas, verim, ze tak do tydne do dvou by mel mit jiz svoji realnou online podobu. Projekt bude pouzivat stejny redakcni system jako veg.cz nebo cechoslovaci.com a nekolik modulu navic (napriklad na stahovani souboru), za podstatne povazuji navrhnout jeho strukturu tak, aby byla oddelena jakasi faktograficka cast od te, kterou budou tvorit uzivatele a ktera bude subjektivni... Tady je ochutnavka mapky sveta s vyznacenymi breathariany, bude interaktivni a snad docela pusobiva :) Nevite prosim, kdo ma prava na ty Monfortovy audioprednasky?
Přílohy
mapa.jpg
mapa.jpg (43.48 KiB) Zobrazeno 10799 x
Naposledy upravil(a) svit dne pon pro 12, 2011 8:09, celkem upraveno 2 x.

macik

Příspěvek od macik » ned pro 11, 2011 11:45

mám hlad, hroznej...ale nemám vůbec na nic chuť....určitě se najím, protože pocit hladu je mi nepříjemnej (zatím jsem se ho nezbavila ani při sedmičce :( ), ale když si řeknu ovoce, tak nic, žádná chuť (mám tu jen vycmrdlé zimní supermarketové, letní meruňky bych si asi dala s chutí), salát nic.....pizza nic, prostě na nic nemám chu´t, jen chci jíst, ach jo....být tak na práně a nebylo by co řešit.. :D

Dima

Příspěvek od Dima » pon pro 12, 2011 15:20

svit píše:Ahoj pratele, rad bych takovy internetovy projekt pripravil a vlastne na nem jiz pracuj
Ahoj, rad bych se toho projektu taky zúčastnil. Na breathariánství jsem skoro připravený.
Fruitarian 811

Panda

Příspěvek od Panda » pon pro 12, 2011 18:55

Znovu k filmu - změna, přímé linky už neplatí, případní zájemci najdou vše hledáním jména "Na počátku bylo světlo" (příp. "Am Anfang war das Licht") na ulozto.cz (film AVI 1 GB a titulky jsou teď zvlášť).

V titulkách je zahrnutá oprava od dave0402. Pokud někdo najde chyby tak budu rád za připomínky, teď už nebude problém updatovat opravy.

Někdo na ulozto nahrál i menší verzi zkonvertovanou na 340 MB (Am Anfang war das Licht.rar), kvalita je výborná a titulky k tomu sedí také, jen je třeba je přejmenovat stejně podle jména toho mp4.

... koukal jsem jestli se nedají někde najít knížky od Jasmuheen - a našel jen v ruštině nebo rumunštině (čímto?). Asi se mi nebude chtít oprašovat školní ruštinu, zřejmě nezbývá než si je sehnat tištěné.

macik

Příspěvek od macik » pon pro 12, 2011 20:53

Panda píše:Znovu k filmu - změna, přímé linky už neplatí, případní zájemci najdou vše hledáním jména "Na počátku bylo světlo" (příp. "Am Anfang war das Licht") na ulozto.cz (film AVI 1 GB a titulky jsou teď zvlášť).

V titulkách je zahrnutá oprava od dave0402. Pokud někdo najde chyby tak budu rád za připomínky, teď už nebude problém updatovat opravy.

Někdo na ulozto nahrál i menší verzi zkonvertovanou na 340 MB (Am Anfang war das Licht.rar), kvalita je výborná a titulky k tomu sedí také, jen je třeba je přejmenovat stejně podle jména toho mp4.

... koukal jsem jestli se nedají někde najít knížky od Jasmuheen - a našel jen v ruštině nebo rumunštině (čímto?). Asi se mi nebude chtít oprašovat školní ruštinu, zřejmě nezbývá než si je sehnat tištěné.
kteréžto nikde nejsou skladem :-(....až najdeš, dej tip :wink:

culka

Příspěvek od culka » pon pro 12, 2011 22:13

macik píše:
Panda píše:Znovu k filmu - změna, přímé linky už neplatí, případní zájemci najdou vše hledáním jména "Na počátku bylo světlo" (příp. "Am Anfang war das Licht") na ulozto.cz (film AVI 1 GB a titulky jsou teď zvlášť).

kteréžto nikde nejsou skladem :-(....až najdeš, dej tip :wink:
Ak vam nevadi anglicke narecie, tak cure zone by nieco malo
http://curezone.com/ig/i.asp?i=52227
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis

Panda

Příspěvek od Panda » pon pro 12, 2011 23:11

Případně - něco jsem sesbíral, také v anglickém dialektu -> Search "Jasmuheen" on "ulozto.cz"

Content:

- Co-Creating Paradise
- Divine Nutrition
- Embassy of Peace
- Four Body Fitness
- Harmonious Healing & The Immortals Way
- In Resonance
- Pranic Nourishment
- Streams of Consciousness
- The Law of Love
- The Madonna Frequency
- The Prana Program

rudo

Příspěvek od rudo » pon pro 12, 2011 23:27

lidičky čo si neprečítate Anastásiu ?
5 2 8

Panda

Příspěvek od Panda » pon pro 12, 2011 23:53

Ona jedla taky vzduch? :shock:

rudo

Příspěvek od rudo » úte pro 13, 2011 0:02

je superbreatharián v tom pravom slova zmysle jedava po troske len minerali a surové tuky ako stavebne latky na obnovu buniek

kedze neje a ani nemá okolo fruktozu tak nestárne

pranu ma zo stromov a zvierat a celkovo zo zeme a vesmiru
5 2 8

macik

Příspěvek od macik » úte pro 13, 2011 0:23

rudo píše:je superbreatharián v tom pravom slova zmysle jedava po troske len minerali a surové tuky ako stavebne latky na obnovu buniek

kedze neje a ani nemá okolo fruktozu tak nestárne

pranu ma zo stromov a zvierat a celkovo zo zeme a vesmiru
a kde o tom píše?

culka

Příspěvek od culka » úte pro 13, 2011 0:32

Nastenka? Ta o tom pise vsade. Krasne sa to cita aj v anglictine.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis

Sweetie

Příspěvek od Sweetie » úte pro 13, 2011 0:39

rudo píše:kedze neje a ani nemá okolo fruktozu tak nestárne
to me taky zajima.

rudo

Příspěvek od rudo » úte pro 13, 2011 2:08

culka píše:Nastenka? Ta o tom pise vsade. Krasne sa to cita aj v anglictine.
ved hej

a kedže si to každý môže najprv v češtine, tak dostane základy a potom môže luskať prvé anglické vydanie čo je najsamsuper,
lepsie ako originál v azbuke s pridanými kapitolami a poznámkami

inak na DVD z tej ruskej školy pre deti hovorí český učiteľ, ktorý tam bol na pobyte

neviem jeho meno
5 2 8

macik

Příspěvek od macik » úte pro 13, 2011 15:24

rudo, dyk víš, že vyhledávače dávaj každýmu jiný výsledky...mně to nic o ní nenašlo, hoď odkaz, nebuď labuť :D

Renáta

Příspěvek od Renáta » úte pro 13, 2011 15:39

Marci, napríklad tu http://www.anastasia.sk/modules/pbboard/
alebo aj anastasia.cz

macik

Příspěvek od macik » úte pro 13, 2011 19:32

Renáta píše:Marci, napríklad tu http://www.anastasia.sk/modules/pbboard/
alebo aj anastasia.cz
dík :)

macik

Příspěvek od macik » úte pro 13, 2011 19:45

macik píše:
Renáta píše:Marci, napríklad tu http://www.anastasia.sk/modules/pbboard/
alebo aj anastasia.cz
dík :)
tam nic nemůžu najít, nešlo by to konkrétněji?

rudo

Příspěvek od rudo » stř pro 14, 2011 7:46

www.ringingcedars.com

pre abglické preklady treba pozadovať prvé vydanie, druhé bolo energeticky vysterilizované

www.anastasia.ru

www.dilya.ru by malo byť ruské vydavatelstvo originalu

kontakt na vydavatela českeho prekldu

ZVONICI CEDRY
Přádova 2054/22
18200
praha 8

zvonicicedry@seznam.cz

ale ja mám české preklday z tej pražskej predajne kde sa predavaju Pavlove skriptá o pôste

a vraj su knizky aj v knizniciach na pozicanie
5 2 8

gabrielik

Příspěvek od gabrielik » čtv pro 15, 2011 10:43

Písala som si dnes do denníčka a našla som moju obľúbenú "brethariánsku" rozprávku. Neviem či ju poznáte aj v Čechách, tak prikladám práve príhodnú časť :)
http://www.youtube.com/watch?v=0FRbtbU_ ... re=related

Panda

Příspěvek od Panda » čtv pro 15, 2011 11:01

Tak jsem zkusmo zprovoznil breathariánské stránky. Adresa http://www.breatharian.eu, takže jste vítáni ... tak a teď ještě se stát tím pránařem.

Doporučuji tam hlavně stránku k filmu "Na počátku bylo světlo" - převedl jsem to do textové podoby. http://www.breatharian.eu/clanky/anfang.php

Kdyby se někomu ty stránky zdály příliš strohé a nudné, tak to je záměrně - odpovídá to principu breathariánství = oprostit se od zbytečností a přepychu, jen tak se dá dospět ke splynutí s podstatou.

marwin

Příspěvek od marwin » čtv pro 15, 2011 15:05

v úvodě máš chybu "bi-gu" není indicky. je to podle me z či-kongu, teda čínsky..

jestli sem mimo tak srry

Panda

Příspěvek od Panda » čtv pro 15, 2011 15:44

marwin píše:v úvodě máš chybu "bi-gu" není indicky. je to podle me z či-kongu, teda čínsky..

jestli sem mimo tak srry
Ano to je chyba, je to čínsky, děkuji za upozornění. Snad tam podobných přešlapů nebudu mít moc.

svit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit » čtv pro 15, 2011 22:46

Dima píše:
svit píše:Ahoj pratele, rad bych takovy internetovy projekt pripravil a vlastne na nem jiz pracuj
Ahoj, rad bych se toho projektu taky zúčastnil. Na breathariánství jsem skoro připravený.
Ahoj Dimo a vsichni, jak jsem slibil - stranky http://www.breatharian.cz jsou pripraveny ke startu, a timto bych Vas pozval na jejich navstevu a Vase pripominky k jejich zatim testovaci verzi. Jen co to sem pisi tak vidim, ze Panda odesila na obeznou drahu i stranky svoje a tak aspon nebudeme sami :) Ja bych chtel, aby stranky byly dynamicke a umoznili predevsim uzivatelum do nich zasahovat a zanechavat stopu. Za redakci jsem musel resit i otazku na jake zdroje odkazovat, protoze jak je mozne videt, ne vsechny zdroje jsou duveryhodne, stranky proto deli cast redakcnich Clanku a pak Diskuse, ktera je neomezena. Na strankach najdete i Galerii osobnosti a interaktivni mapu, na kterou bych rad pridaval polohu duveryhodnych breatharianu. Budu rad, kdyz pro vas budou stranky zajimave a jakykoli vas komentar pomuze je dale vylepsovat. Tak diky a ahoj!

Renáta

Příspěvek od Renáta » čtv pro 15, 2011 23:53

Jéj, a hneď dve stránky. Akoby mi to vravelo, že aj toto hnutie má dve stránky a tak som si to vysvetlila po svojom, no, že skrátka bez MAKU sa žiť nedá. Tak so mnou nepočítajte :oops:

Esterka

Příspěvek od Esterka » pát pro 16, 2011 12:08

Hned dvě stránky o podvodnících bretharinánech??? :-) Opravdu jste naletěli tak primitivnímu podvodu, jako je brethariánství??? Vážně někdo tady věří, že fyzické tělo může existovat bez fyzické potravy??? :D :D :D :D :D :D :D :D

buc11

Příspěvek od buc11 » pát pro 16, 2011 13:50

Esterka píše:Hned dvě stránky o podvodnících bretharinánech??? :-) Opravdu jste naletěli tak primitivnímu podvodu, jako je brethariánství??? Vážně někdo tady věří, že fyzické tělo může existovat bez fyzické potravy??? :D :D :D :D :D :D :D :D
ale co rata manek, ten je přeci ověřen vědcema
a sluneční celoživotní 65letý mužíček zde již diskutovaný, rovněž ověřený
když lidi věří v boha, tak proč ne v totokt
osobně se přiznám, kdyby mně to bůh zadarmo nabízel a třeba i s věčným životem, dám přednost svému zbytku s orgastickým se napcháváním, pro mě by byla taková forma přežívání nejhorším mučením

Standa K.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. » pát pro 16, 2011 16:18

tak - na žití bez tuhé stravy či dokonce i vody věřím

má to svoje podmínky :
- buď celoživotní meditace na vrcholcích Himalájí viz Jani
- sem tam meditace + nějaké to "šamanské" kafíčko + nějaké ty "šamanské" (halucinogenní ?) byliny denně viz Henri
- sem tam meditace + nějaké to kafíčko + sem tam sušenka a čokoláda viz Jasmusheen
- bydlet v Indii = hoďku rána a večer slnko viz sluneční mužíček
neboli ve všech případech - přebytek NTM v hlavě a pak to jde...

při nesplnění těchto podmínek - smůla... obstarejte Janimu manželku a kupu dětí, nechte ho hákovat 8 hodin denně ve fabrice, zahrňte ho složenkama k placení a chci ho vidět kluka šikovnýho :)

není divu, že to v testech pak často nedopadá : viz z http://www.bretaharian.eu
Dr. Michael Werner: "Experiment trval rok a půl. Deset dní pod dohledem. Zajistili, abych nemohl jíst. Můj pokoj byl na jednotce intenzivní péče, odkud jsem nemohl odejít. Okna byla uzavřena. Vyhodnocování informací bylo příliš komplikované. ... . Výsledky byly překvapující a také zklamáním. Trochu jsem ztratil na váze během těchto deseti dnů."

Dr. Ruediger Dahlke: "Něco ztratil na váze zatímco tam byl, ale ztráta váhy byla minimální. Také byl zjištěn nárůst ketolátek, což se stává při půstu."

Dr. Michael Werner: "Nejsem si jistý, proč se to stalo. Podmínky byly obtížné, protože po dobu 10 dnů jsem dýchal jen klimatizovaný vzduch. Dá se říct, že to je velký rozdíl.

Pro běžného smrtelníka tedy nedosažitelné ale lze toto vše alespoň využít ve prospěch zmenšení objemu pojídané stravy ať už vařené či syrové...

macik

Příspěvek od macik » pát pro 16, 2011 17:42

Standa K. píše:
Pro běžného smrtelníka tedy nedosažitelné ale lze toto vše alespoň využít ve prospěch zmenšení objemu pojídané stravy ať už vařené či syrové...
to je tvoje nastavení či rozhodnutí, ne fakt.... :wink:

Standa K.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. » pát pro 16, 2011 20:30

jasně - jen můj názor...

vždycky zapomenu se zeptat - vidíte taky jako já to co Henri nazývá vzdušnou pránou ? Při pohledu do nebe (ne Slunce) vidím vždy shluk cca. 15-20 světelných bodů (něco jako malý kapky deště na skle), ten v nezměněné sestavě (vzdáleností mezi body) vždy padá směrem dolů, s novým mrknutím mého oka se opět tento shluk objeví nahoře a tak stále dokola... doteď jsem to pokládal za optický klam a vona prý prána... :)

pokládám nejezení tuhé stravy za možné ale ne za příliš zdravé, nemůžu si pomoct ale na http://suprememastertv.cz/breatharian.php marně hledám někoho kdo vypadá tak nějak normálně či dokonce zdravě...

z těch již zemřelých breathariánů :
Marthe Robin 59 let
Maria Furtner 63 let
Porphyry Kornevevich Ivanov 85 let
Svatá Mary Ann de Paredes Lilie z Quita 27 let
Mary J. Fancher 68 let
Marii Domenice Lazzeri 33 let
Mistryně Fu Hui 55 let
Svätá Tereza z Avily 67 let
Svätá Alphais z Cudotu 56 let
Požehnaná Anna Katarína Emmerichová 50 let
Paramahansa Yogananda 59 let
Lidwina of Schiedam 53 let
Nicholas z Flüe 70 let
Katarína zo Sieny 33 let
Blessed Angela of Foligno 61 let
Barbara Moore 74 let

Henri mně taky moc nepřesvědčil - já bych teda 2-3 hodiny sedět v křesle jak s dovolením pecka nevydržel, je-li někdo "plný energie" tak si ho představuju jak popochází po podiu, daleko živěji gestikuluje, vtipkuje...

čili za mně - možný to je ale zřejmě není o co stát, syrovojezení vidím jako tu lepčí variantu :)

Panda

Příspěvek od Panda » pát pro 16, 2011 22:40

Standa K. píše:...ten v nezměněné sestavě (vzdáleností mezi body) vždy padá směrem dolů, s novým mrknutím mého oka se opět tento shluk objeví nahoře a tak stále dokola... doteď jsem to pokládal za optický klam a vona prý prána... :)...
Když se to takhle pohybuje a padá, to jsou odumřelé kousky tkáně sítnice plovoucí ve sklivci v oku, to má běžně každý, jen si to lidi většinou ani neuvědomí.

Dima

Příspěvek od Dima » sob pro 17, 2011 10:44

Standa K. píše:jasně - jen můj názor...vždycky zapomenu se zeptat - vidíte taky jako já to co Henri nazývá vzdušnou pránou ? Při pohledu do nebe (ne Slunce) vidím vždy shluk cca. 15-20 světelných bodů (něco jako malý kapky deště na skle), ten v nezměněné sestavě (vzdáleností mezi body) vždy padá směrem dolů, s novým mrknutím mého oka se opět tento shluk objeví nahoře a tak stále dokola... doteď jsem to pokládal za optický klam a vona prý prána... :)
Ahoj, toto co popisuješ není prána. Někdo říkal, že to co vidíš je důsledkem nedostatku vitaminů.

Já vidím pránu.

Ve vzduchu to vypadá jako miliony malých bílých atomů, zařících ve vzduchu, které letí do různých směrů.

Je nutné mít vyvinuté třetí oko pro lepší vidění. Pak můžeš vidět pránu i se zavřenými oči.

Až se naučíte vidět pránu budete moct spatřit také Orby - pohybující se volně v prostoru kuličky, které vlastně jsou vědomím. Jsou taky všude kolem nás.
Fruitarian 811

Standa K.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. » sob pro 17, 2011 14:37

Panda píše:
Standa K. píše:...ten v nezměněné sestavě (vzdáleností mezi body) vždy padá směrem dolů, s novým mrknutím mého oka se opět tento shluk objeví nahoře a tak stále dokola... doteď jsem to pokládal za optický klam a vona prý prána... :)...
Když se to takhle pohybuje a padá, to jsou odumřelé kousky tkáně sítnice plovoucí ve sklivci v oku, to má běžně každý, jen si to lidi většinou ani neuvědomí.
pravé oko mám od narození tupozraké... zkusím co to udělá při otevřeném jen levém oku...

lumoska

Příspěvek od lumoska » sob pro 17, 2011 16:27

jej, ja vidim pranu...super:) ...ale tzv. orby este nevidim. Ale su zachytitelne fotakom...
Celý život žiadne hranice.

Panda

Příspěvek od Panda » sob pro 17, 2011 18:29

lumoska píše:...ale tzv. orby este nevidim. Ale su zachytitelne fotakom...
Orby ve foťáku jsou technického charakteru - odraz světla blesku na prachových částicích před objektivem.

Odpovědět