ZUBY, zubní kaz, zubař a ústní hygiena...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
mashut

Profesionalni Bio dentalni hygiena

Příspěvek od mashut » úte srp 25, 2015 11:19

Ahoj kluci!
V Rusku jsem chodila na profesionalni dentalni hygienu bio nebo organic (s pouzitim vyjemecne prirodnich produktu, napr. jil apod.). Tady v Cechach jsem nic podobneho nenasla. Slysel nekdo o tom nebo mozna mel zkusenosti?

Lekno

Re: ZUBY, zubní kaz, zubař a ústní hygiena... (iba ako update)

Příspěvek od Lekno » úte črc 19, 2016 11:02

Fluoride supplements are sodium fluoride containing drops, tablets, and lozenges that are sold for the purpose of preventing tooth decay. FDA's Warning Letter makes clear that marketing fluoride supplements as cavity preventatives violates federal law because the FDA has never approved fluoride supplements as safe and effective for this purpose.

Fluoride supplements are not just ineffective, they're dangerous. Fluoride is now classified as a developmental neurotoxin and endocrine disrupting substance.

zdroj: tu

Sharky

Re: ZUBY, zubní kaz, zubař a ústní hygiena...

Příspěvek od Sharky » pát zář 30, 2016 18:48

Btw amalgamove sú dva druhy, obyčajný bez doplatku a v druhom je väčší podiel striebra, za ten sa trochu pripláca

Lekno

Příspěvek od Lekno » pát zář 30, 2016 20:47

Sharky píše:Btw amalgamove sú dva druhy, obyčajný bez doplatku a v druhom je väčší podiel striebra, za ten sa trochu pripláca
Nie je zahadne, ze prave ten kde je vacsie mnozstvo Hg, je bezplatny ? :-)
Nie je zvlastne, ze MUDr-ci tvrdia, ze Hg je natolko viazany, ze je vlastne neskodny ? :-)
Potom tu mame vedeckych pracovnikov, co robia vyskum poctivo a tvrdia opak..., t.j. ze je velmi toxicky.

Sharky

Příspěvek od Sharky » pon říj 03, 2016 1:40

Lekno píše:
Sharky píše:Btw amalgamove sú dva druhy, obyčajný bez doplatku a v druhom je väčší podiel striebra, za ten sa trochu pripláca
Nie je zahadne, ze prave ten kde je vacsie mnozstvo Hg, je bezplatny ? :-)
Nie je zvlastne, ze MUDr-ci tvrdia, ze Hg je natolko viazany, ze je vlastne neskodny ? :-)
Potom tu mame vedeckych pracovnikov, co robia vyskum poctivo a tvrdia opak..., t.j. ze je velmi toxicky.
Podľa mňa je len lacnejší materiál.

azbet42

Příspěvek od azbet42 » čtv říj 05, 2017 14:22

I když se vám povede to, že zub už vám dál nehnije, tak už je stejně porušený a dříve nebo později se problémy vrátí. Bez vrtání to bohužel nepůjde. Bez ohledu na to, že byste o něj taky mohl přijít úplně. V dobré ordinaci to ani tolik nebolí. :) Jinak co se čištění zubů týče, tak já ráno a večer kartáčkem a pastou a zuby jsou v pořádku. Nicméně když jsem jednou změnila pastu za jinou, tak jsem začala mít trochu problémy. :)

Hugo z Hor

Příspěvek od Hugo z Hor » úte říj 10, 2017 19:53

azbet42 píše:
čtv říj 05, 2017 14:22
... Bez vrtání to bohužel nepůjde. ...
Možná někde ano. Brix 3000 funguje na bázi enzymů, nevrtá se, neumrtvuje. Jen v ČR to zatím vypadá na utopii.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]

Panda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panda » úte říj 10, 2017 20:04

A hele on hugo asi odstranil odkaz z příspěvku azbet42, no jo byl to spam. :-) Zubaři ale už neprozradí, že vlastně nejsou ani potřeba, protože záněty a kazy bývají z nevhodného jídla. I zanícený zub se dá vyléčit změnou stravy (převážně vita strava, vypuštění lepku který oslabuje imunitu, nekombinovat cukry se škroby) a klidně může být pak roky děravý nebo rozpadlý a ničemu to nevadí, nebolí a nekazí se. Kašlete na zuby, je jedno zda tam jsou kazy (vrtáním a plombami se jen zbytečně dál poškozují), jenom když rozbolí tak se zamyslete nad tím co jíte a změňte to. Při správné stravě kazy nikdy nebolí a ani se už nezhoršují.

Odpovědět