Háně létající káně

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
cepheus

Re: Háně létající káně

Příspěvek od cepheus » sob bře 21, 2015 21:23

Háně píše:Asi jediný tvoreček, se kterým se ráda dělím o banány
https://www.youtube.com/watch?v=9QwIOQT ... e=youtu.be
Neumím sem dávat videa, tak aspoň takhle
"Jeden rad poslouzi" :D ..

Háně

Příspěvek od Háně » sob bře 21, 2015 22:34

Děkuji, a nemohl bys mi ještě napsat, jak jsi to udělal? Je tam napsáno, že tam máš zkopírovat to, co je za =, jenže co když tam jsou dvě =? :lol:
Schválně sem ještě zkusím dát fotku, to by se mi mohlo povést. Dva banánožrouti, ale ten prcek už vyrostl, je tak poloviční co moje Sára, ale hrozně kouše a taky furt obtěžuje Sárinku a smrdí, takže ten ode mě banány nedostává (ne že by trpěl hlady - stará se o něj moje ségra).
24186_1399545914524_1469922_n.jpg
(61.17 KiB) Staženo 1 x

cepheus

Příspěvek od cepheus » sob bře 21, 2015 23:08

No tohle je takovy nejaky atypicky videjko, v tom se zase lip vyzna Jindrich, treba poradi:).
Jsem pokusne vyseknul tu cast o ktere jsem se domnival ze bude tady v tlacitku "youtube" funkcni - a byla.

Ono to bezne byva na konci, cize za = je uz ten kod videjka pro link "youtube" do fora.
Toto neznam tak jsem jej vylozene tipnul kde v nazvu by mohl byt.
Kdyz si das u toho prispevku s videem ode me "citovat" tak uvidis, kterou cast jsem vyseknul, treba se pro priste muze hodit:).

Háně

Příspěvek od Háně » sob bře 21, 2015 23:35

Aha. No ono to video má teď zase jinou adresu než mělo předtím, jsem z toho trochu jelen >:-) ale nevadí, stejně na tom moc nezáleží.

hugo
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo » ned bře 22, 2015 7:41

Háně píše:Děkuji, a nemohl bys mi ještě napsat, jak jsi to udělal? Je tam napsáno, že tam máš zkopírovat to, co je za =, jenže co když tam jsou dvě =? :lol:
Schválně sem ještě zkusím dát fotku, to by se mi mohlo povést. Dva banánožrouti, ale ten prcek už vyrostl, je tak poloviční co moje Sára, ale hrozně kouše a taky furt obtěžuje Sárinku a smrdí, takže ten ode mě banány nedostává (ne že by trpěl hlady - stará se o něj moje ségra).
24186_1399545914524_1469922_n.jpg
Důležitý je identifikátor toho videa (to co je za v=), čili v tomto případě řetězec 9QwIOQT95Rg.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

cepheus

Příspěvek od cepheus » ned bře 22, 2015 11:15

Aaaa, uz to vidim, to v=(identifikator) ma kazdy videjko, dik Hugo za osvetu, to se hodi a lehko pamatuje :D.
(v= jako videjko)

Háně

Příspěvek od Háně » ned bře 22, 2015 20:48

Děkuji za vysvětlení :)

Tenhle víkend byl fakt super, tak si to musím hnedka zapsat.
V pátek jsme byli s přítelem venku a váleli jsme se v trávě (moje nejoblíbenější činnost (:-) ) a dostala jsem od něj tu úplně největší jahodu, co jsem kdy viděla. A taky se mi smál, že jsem prase, kvůli tomu, že dobře čichám (řekl mi, že mi dá červený jabko a dal mi k němu čichnout, já jsem ale poznala, že kecá a je zelený, ale na to asi člověk nemusí být ani to prase).
V sobotu jsem se učila hrát na kytaru a odpoledne jsme byli na velikonočním jarmarku na takovým statku, co je kousek od nás, a viděli jsme tam fakt krásný telata a taky prasata a spoustu hezkých věcí. Jo a mamka mi v sobotu koupila šátek, a já mám úplně nejradši, když něco dostanu neočekávaně.
A dneska jsem byla s kamarádkami v Lysé na jezdeckém festivalu, no bylo to trochu divný, poprvé jsem při těch vystoupení viděla spíš zlomená vystresovaná zvířata, než něco hezkýho. Koně úplně nablýskaní, v hale plný diváků, hrála hlasitá hudba, oni se dost často něčeho děsili a vypadali tak úplně rezignovaně, vůbec tam nezapadali. No kdoví, jestli si na koně vůbec ještě někdy sednu, něco se mi v hlavě změnilo. Kůň patří ven. Taky tam byla spousta stánků s různýma věcma, zastavila nás tam paní a nakapala nám na ruce nějaký kapičky ze sopečný máty, že ať si to namažeme na krk a pak nám povídala, jak to má super účinky. Mně se spíš zdálo, že to štípe do kůže a byla mi z toho zima, a stálo to asi 800 korun, ale holky si to koupily, jedna to chce zkusit na nohu (spadla z koně před 2 lety a měla vážný zranění a ještě jí to bolí), druhá zas na rýmu nebo co. Pak ve vlaku jsme si četly nějaký návod k tomu a mě pobavilo, že tam bylo napsaný něco jako: Tento produkt je bez..blablabla různý chemický názvy a pak bez CHLOROFYLU. Tak jsem se divila, co je jako na chlorofylu špatně, a smála jsem se tomu, protože je evidentní, že ti výrobci spoléhají na to, že lidi vůbec nemají tucha, co je chlorofyl. No pak jsme se o tom s tou kamarádkou bavily a nějak jsme se dostaly k těm mladým ječmenům a těmhle věcem, ona říkala, že každý den pije ten ječmen a jí chlorelu 20 tabletek, já tomuhle teda moc nevěřím, dokonce myslím, že ta chlorela může být nebezpečná, učili jsme se ve škole, že je jich děsně moc druhů a ani odborní algologové neumí rozeznat jednotlivé druhy od sebe a některé můžou být toxické..těžko říct, jak je to ve skutečnosti, přinejmenším já bych za to peníze nevyhazovala, když to ani nechutná dobře a tabletky nesnáším. A navíc jsem to viděla pod mikroskopem a rozhodně to nevypadalo jako něco, co bych chtěla jíst. Tak jsem se ptala tý kamarádky, proč to jí a ona, že jí to pročistilo organismus. Tak jsem jí říkala, že jako fajn, ale za tu cenu si může koupit strašně moc kilo ovoce a zeleniny, a ona tvrdila, že to nepomáhá a kdesi cosi, no škoda, že jsem se jí nezeptala, jak poznala, že už se jí ten organismus jako pročistil, a taky proč si dávala ten párek v rohlíku a dortíček (:-) a taky proč si tedy musí patlat na obličej tolik make-upu a vůbec. Radši si popovídám se svojí želvou :lol: jo a taky jsme viděly dítě, co spadlo pod vlak, naštěstí nejedoucí. Ale i tak to bylo děsivý. Prostě dost kontroverzní výlet, ale dobrá zkušenost.
A teďka se hrozně moc musím učit a proto tu taky píšu deníček. Hurá, už za 13 minut mě osvobodí přítel, to už ani nemá cenu začínat (:-)

Háně

Příspěvek od Háně » stř bře 25, 2015 14:14

Pondělí - :(
Úterý - dopoledne hrozný, ještě to vysvětlovat příteli, že na něj nejsem naštvaná, jen prostě nemám náladu...odpoledne do práce za dětma → šťastná. Nejdřív jsem myslela, že je to proto, že před dětma bych neměla být tak otrávená, ale začíná mi připadat, že mě vždycky nakazí tím nadšením
Středa - Je mi veselo, ale jsem asi nemocná, tak se po dopoledni ve škole vracím do pelechu. Možná jsem neměla jíst včera tu houbu, jak mě pak bolelo břicho...ale zase z houby asi člověk nedostane teplotu :lol: když jsem nemocná, nic mi nechutná, takže tu houbu musím ochutnat někdy, až nemocná nebudu. Těším se na mou oblíbenou reakci, až přijdou naši domů (:-) (viz obrázek)
Přílohy
10933900_771942069566918_1422989320669708477_n.jpg
(73.11 KiB) Staženo 1 x

Jindra

Příspěvek od Jindra » stř bře 25, 2015 20:22

.
:D
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid

Háně

Káně peče bábovku

Příspěvek od Háně » stř bře 25, 2015 22:05

Nemoc nabírá zajímavý obrátky :lol: odpoledne jsem najednou pocítila hroznou touhu upéct bábovku (něco dost divnýho u mě). Tak jsem prostě šla a upekla bábovku a následně jsem si uvědomila, že nemám nikoho, kdo by jí snědl (:-) naši si drží k bábovce, ve který není vajíčko a mlíko, trochu odstup. Naštěstí přítel trvá na tom, že mě prostě musí navštívit, ikdyž může přijít asi až v 10 večer, takže dostane vejslužku :lol: bude mít radost. Já jsem si dala kousek a je fakt dobrá, jsem geniální pekařka. Škoda že moje pokusy o raw dorty dopadnou vždy čímsi rozplizlým, rozteklým. Ale dobře mi nedělá ani jedno, ani pečený dorty, ani ty syrový. Z pečených mi nepříjemně buší srdce (už mám vyzkoušený, že to je z cukru. Ale třeba med mi to nedělá), z raw mě zase bolí břicho (moc oříšků nebo semínek, to není nic pro mě). Když si dám kousek, nevadí mi ani jedno. Ale nejlepší je pro mě stejně banánový banán s banánem :P anebo rajče s rajčetem.
To mi připomíná, že když jsem konečně asi před rokem zjistila, že mám krevní skupinu AB, hledala jsem si o tom nějaký informace. Oni tam psali, že nesmím jíst banány a rajčata, moje dvě nejoblíbenější věci...a ještě tam psali, že AB byl i Ježíš (:-)
Nakonec se situace z obrázku nestala, všichni přišli a naříkají, že je jim blbě - když už je blbě i mně, tak to přece musí být už fakt něco. Teda ségra naříká asi tak každý den v roce, zejména když má jít do školy nebo kamkoliv jinam. Táta říká, že ho bolí břicho, protože má vředy. Nějak mi v týhle společnosti začíná být dobře >:-) asi přece jen půjdu zítra i na ten tělocvik.

Háně

Káně si prohlíží fotky

Příspěvek od Háně » pát bře 27, 2015 18:06

Ještě furt jsem trochu nemocná, ale zítra už nebudu. Včera jsem byla ve skleníku a viděla jsem tam mimo jiné banánovník. Má fakt bezvadný obrovský listy, hned bych si ho vzala domů. A i to klima mi tam vyhovovalo víc >:-)
Dnes jsem si prohlížela starší fotky a byla jsem překvapená. Myslela jsem, že vypadám pořád stejně, ale není to pravda. Všimla jsem si sice, že některé věci mi padají a tak je už nenosím. Ale ani jsem si neuvědomila, že to funguje i opačně - můžu nosit věci, co mě dříve škrtily! Už se těším na léto. Ukazovala jsem fotky i přítelovi a ten mi nevěřil, že prý je to optický klam. Oba jsme si o mně nikdy nemysleli, že jsem tlustá, ale teď musíme uznat, že jsem byla trochu... cvalík :lol: a to jsem nebyla žádný lenoch, cvičila jsem víc než teď. Je to komický, vážím teď, jako když mi bylo 12 let. Ale je to proto, že jsem od té doby zas tolik nevyrostla, + - 10 cm.
Taky jsem viděla starý fotky, když jsem ještě neexistovala. Moje máma byla tak krásná, škoda jen, že se tehdy nosilo tak příšerné oblečení.
Dneska jsem byla v knihovně a viděla jsem tam dost divné knihy. Něco jako: Jak si najít milenku, nebo Jak utajit nevěru. To se lidi zbláznili, že tohle ještě někomu radí? :shock: nic pitomějšího jsem ještě neviděla.
Přílohy
šatyyyyyyyy.jpg
šatyyyyyyyy.jpg (78.6 KiB) Zobrazeno 11618 x
šatyyyy.jpg
(898.81 KiB) Staženo 1 x

Háně

Káně nechce jíst salát

Příspěvek od Háně » sob bře 28, 2015 20:39

Poslední dobou se uchyluji k vařeným večeřím. Ne že by mi to moc chutnalo. A mám pak hroznou žízeň a není mi dvakrát dobře. Dnes jsem na to vyzrála. Prostě jsem se donutila udělat si salát, jak jsem byla vždy zvyklá. Jenže jak jsem ho tak jedla, tak jsem si uvědomila, že už ho vůbec jíst nechci, nechutná mi to. Vzpomínám si, že když jsem měla mít salát nedávno k obědu, taky jsem ho nemohla sníst. Tak tady je zakopaný pes. Jasně, že si radši dám čočku, špagety a podobné, než něco, co mi nechutná. Ale co takhle dát si něco, na co mám doopravdy chuť? Jako třeba banány. Přece nebudu jíst něco jen proto, že jsem na to byla zvyklá.
Taky jsem si poslední měsíc říkala, že si udělám častěji zelený smoothie, protože na mě působí tak, že se potom moc nevztekám a to je fajn. Jenže vždy, když už se k tomu chystám, tak mi přijde nakonec líto ředit to dobrý ovoce něčím zeleným. Zato venku jím zelený ráda. Anebo květy. Jen ten salát je tak moc..igelitovej a ta okurka je taková studená.
Co mi naopak chutná a dřív nechutnalo, je zelenina na páře. Brokolice, cuketa, rajčata, .... to mě láká daleko víc, než ty syrový. Divné.
Zajímalo by mě, jestli jsem jen zmlsaná, nebo co se mi to vlastně děje. Ale jdu si dát ty banány :P

Jindra

Re: Káně nechce jíst salát

Příspěvek od Jindra » pon bře 30, 2015 0:19

Háně píše:Co mi naopak chutná a dřív nechutnalo, je zelenina na páře. Brokolice, cuketa, rajčata, .... to mě láká daleko víc, než ty syrový. Divné.
ááále. pořád lepší, než vepřoKnedloZelo nebo svíčková omáčka, zahuštěná bílou moukou
žena si taky občas napařuje brokolici a přiznávám, že si taky kousek ulomím, je to dobrý mňamko

Háně

Příspěvek od Háně » úte bře 31, 2015 12:36

Máš pravdu, není to to nejhorší. Ale dost bylo těch mých vařených zábaviček. Stejně mám pak (i po napařenym) hroznou žízeň, na kterou nepomáhá pití a navíc jsem si všimla, že se mi na obličeji udělala spousta maličkých pupínků, asi jako když mi bylo 15, teda jako žádná hrůza. Ale očividně se tělo chce něčeho zbavit, tak ho nebudu obtěžovat takovýma blbostma. A taky jsem asi 3 kila přibrala, očividně jen nánosy vevnitř. Takže proč to dělat složitě, když jednoduše je to mnohem lepší.

Háně

Příspěvek od Háně » čtv dub 02, 2015 22:44

sobota - na Velikonočních dílnách v práci, pak jsem si udělala velikonoční věnec, za celý den venku jsem se v pohodě uzdravila
neděle - za babičkou v nemocnici, venku jsme s přítelem našli naleziště medvědího česneku, až mi z něj bylo špatně, možná proto, že to asi nebyl medvědí česnek...ale jiná podobná odrůda a zas tak jedovatý to očividně nebylo. Bylo to super, déšť, nikde nikdo, a my jsme se tam pásli.
pondělí - sice mi spadlo dítě z poníka a ten lítal po celým parku v centru Prahy a všichni byli zděšení a nějaký cizí pán ho chytal, což bylo trapný, ale jinak super den, vlastně to byla docela sranda. Pondělní krize překonána.
úterý - taky fajn, u poňů, předtím jsme s přítelem sledovali malý klokánky jak koukají z kapes..fakt roztomilí >:-)
středa - škola, nechtělo se mi zas řešit, co budu jíst, tak jsem nic nejedla...bylo mi nejdřív fakt skvěle, jako už dlouho ne, pak mi začlo být večer dost blbě a hrozná zima, před spaním jsem si dala 2 jabka a banán, pak už mi bylo bezva. Ale jinak ideální, skoro bych tak mohla jíst každý den
čtvrtek - ve škole, žeru co vidím, ale ani mi to neva. Nacvičovala jsem si roubování a očkování stromků a neřízla jsem se, úspěch! Zato kamarád se říznul, jen mi to neřekl, protože se mi dělá špatně z krve, ale já jsem si toho stejně všimla..jen jsem měla radost, že mi to neřekl.
Když jsem přišla domů, našla jsem u želvy v terárku hromadu ptačince žabince...docela jí závidím, mně nikdo netrhá :)
Taky jsem si všimla, že poslední dobou nosí moje sestra jen mojí bundu a já jenom její...konečně nastala ta doba, kdy mě téměř dorostla (:-) viděla jsem fotku z plesu, kde jsme měly podobné oblečení a skoro tam ona vypadá, jako by byla starší než já..ségře je 14 a mně skoro 20. Kdybychom neměly obličeje, tak by nás od sebe nikdo nepoznal. Neuvěřitelný, jak to mládě rychle vyrostlo..a jak to asi teprv vidí rodiče...

Háně

Tlusté paní

Příspěvek od Háně » pát dub 03, 2015 20:17

Vždycky, když narazím na nějaký obrázek, kde jsou hubené modelky a vedle tlustší "normální" ženy, tak se mi to nelíbí. Všichni na to hned reagují, že jsme hrozně zmanipulovaný reklamou, že je to upravený ve photoshopu, že takhle nikdo ve skutečnosti vypadat nemůže, že ty holky trpí hlady, že každej chlap si vybere tu normální a reálnou, protože ta hubená ani nemůže mít děti a určitě taky neumí uvařit svíčkovou :lol: a taky s ní nemůžeš zajít do cukrárny, žejo. A často právě tyhle ženy, co tento postoj tak hájí, se ze všech sil snaží zhubnout a nejde jim to.
Mně to tedy přijde jako snad ještě větší manipulace, akorát na opačnou stranu. Ty modelky jsou často holky staré 15-25 let, tak nevidím důvod, proč by měly být "krev a mlíko". A vůbec, nechápu, jak si někdo může takhle hrát na rozhodčího. Mně osobně se třeba líbí některé hubené paní a některé tlustší. Takže asi tak. Teď zase chtějí být všechny holky hrozně svalnaté..taky hodně z nich furt prohlašuje, že se kamarádí jen s klukama a že přemýšlí jako kluci, vůbec neřeší ženský věci apod.. Kolikrát si říkám, že kdyby ta holka nebyla holka, tak by to byl docela hezkej kluk (:-)
Nejlepší je být prostě normální, asi jako já :lol:
Přílohy
10646907_10155210933160562_5515227338813557956_n.jpg
(45.93 KiB) Staženo 1 x
10255495_706953556017871_5818694615003021073_n.jpg
10255495_706953556017871_5818694615003021073_n.jpg (51.8 KiB) Zobrazeno 11360 x
10419440_719274471488320_306279036123532530_n.jpg
(63.2 KiB) Staženo 1 x

Háně

Zubní revoluce

Příspěvek od Háně » čtv dub 09, 2015 11:32

Hýbou se mi zuby :lol: různě se posunují, vznikají mezery, někde se začínají překrývat. Jenom maličko. Jakoby se chtěly vrátit do původního stavu, než jsem nosila asi 6 let rovnátka. Přitom už je to nějaká doba, co je nenosím a začalo to teprve teď. Ještě mě napadá, že to může být tou jednou osmičkou, co mám ještě schovanou, ale tento směr pohybu zubů nevypadá, jakoby to s ní nějak souviselo. Mně to nevadí, hlavně že to nebolí a mám zuby jako perličky >:-)

rudo

Příspěvek od rudo » pát dub 10, 2015 1:16

pri tych hereckach zpred 100 rokov, moj hormonalny system ide do utlmu :mrgreen:
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » pát dub 10, 2015 19:34

rudo, to nechápu, jestli to má znamenat, že se ti jako líbí nebo nelíbí. Ale to je asi fuk.

Já hlavně nemám nic proti těm paním, myslím že oboje jsou krásný, spíš se mi nelíbí, jak se o tom mluví. Ta fotka není objektivní, na jedný straně jsou hezký hubený holky na obyčejných fotkách z pláže, dole jsou ženy hodně podobný, asi kromě Marilyn mi tam přijdou všechny hubený, ale jsou prostě v nějaký sexy pozici, nebo alespoň určitě věděly, že se fotí (protože u některých těch horních to moc nevypadá), a má to dokazovat, že hubený holky nejsou hezký. A když to vezmu do extrému, tak mi to přijde pro obě strany dost ponižující - hubený holky nejsou hezký, protože je není za co chytit a tlustší holky se nám líbí, přestože "mají kila navíc" - už tohle vyjádření je vtipný, když je něco navíc, tak to je prostě navíc, nemá to tam být. Ono už když někdo řekne: "líbíš se mi, přestože...." je podle mě trochu zcestný, buď tam má být "protože", anebo nic. Nějaká paní třeba řekne "líbím se sama sobě, přestože mám mega zadek", nebo "přestože mám malý prsa". Ale když je tam to přestože, tak už to prostě neplatí, aspoň mi to tak přijde. Jo, jo, přemýšlení o slovech a o vyjadřování se zabírá asi desetinu mých myšlenek (což je dost), od té doby, co jsem jako malá vymyslela prostě-rádlo. (:-)
https://www.youtube.com/watch?v=7PCkvCPvDXk
I'm bringing booty back
Go ahead and tell them skinny bitches Hey
moc milé, že :lol: ale tak když ze sebe chce někdo dělat jeden velkej zadek, proč ne...

rudo

Příspěvek od rudo » pát dub 10, 2015 23:43

herecky zpfed 100 rokov sa mi vobec nepacia, nedokazem ich vnimat ako zeny co by na mna sexualne posobili

je v tom vsetko dokopy aj styl ucesov a obleceni atd

a take tie mladnrave tela kde je jasne ze na kostach je len tuk a ziadne svaly

brrrrr

a z tvare im kuka IQ tykve
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » sob dub 11, 2015 10:57

Tak to jo. Já nevím, mně se teda líbí oboje, ale já nejsem chlap, tak to nemůžu pořádně posoudit :lol: anebo jsem celkově nějak z jiný planety, protože chlapi se mi taky líbí úplně všichni. Ale nesmí být moc tlustý. A moc svalnatý. A takovýti načesaní a navoněný, to je snad vůbec nejhorší. A samozřejmě to jen dokud nepromluví, pak se mi totiž nelíbí skoro žádní :|

Hm, IQ tykve :lol: takový mám asi já. Pamatuju, když jsem zkoušela dělat na internetu nějaký ty testy. Nikdy jsem to nevydržela do konce, protože mi to přišlo jako pitomost. Nejenže jsem vůbec nechápala, jak mám vybrat čtvereček, co se hodí do řady, ale hlavně mi vůbec nepřišlo relevantní tímto způsobem zjišťovat chytrost člověka. Jednou jsme na gymplu psali takový nějaký testy, aby nám poradili, kam máme jít na VŠ. Trvalo to asi 4 hodiny, nejdřív nějaký logický úlohy, blablabla, pak psychotesty a pak jsme tam měli napsat, kam chceme jít na školu. Po asi měsíci jsme šli na výsledky, tak tam mi dali papírek s grafem, jak na tom jsem, šlo to se mnou pěkně z kopce, a to doslova. Nejdřív bylo něco jako lingvistická inteligence, tak to jsem byla úplně nahoře, prostě nejlepší ze všech, co to vůbec jde, a pak už od desíti k pěti, přes matematickou inteligenci a u prostorový představivosti už jsem byla kdesi v hlubinách grafu :lol: pak mi tam řekli, že jsem extrémně empatická a soucitná, že jsem středně vystresovaná a středně extrovertní, řekli mi, že se pro mě hodí ty školy jak jsem napsala (překvápko (:-) ) a šla jsem. Některým holkám řekli, že jsou tak vystresovaný, že na žádnou školu jít nemají, to jim určitě hodně pomohlo se uklidnit :lol: hlavně že za to dostali zaplaceno. Podle mě je to kravina, takhle hodnotit lidi a vůbec nechápu, že ty to někomu dokážeš měřit z tváře. Ale hodí se, aspoň pak člověk nemusí trávit 4 hodiny na testu.

Háně

Příspěvek od Háně » sob dub 11, 2015 11:39

A ještě tam byla úplně bezvadná holka. My jsme dostali každý jiný sešit se zadáním, ty otázky tam byly přeházené, abychom neopisovali. Na začátku to i říkali, ale ta holka si asi seděla na uších a úplně hrozně nenápadně to ode mě celý opsala (:-) . Blbý nápad, opisovat ode mě. Blbější nápad, opisovat podle jiného zadání. Nejblbější nápad, opisovat při IQ testu :lol: (:-) >:-) :mrgreen: :mrgreen:

cepheus

Příspěvek od cepheus » sob dub 11, 2015 12:35

rudo píše:herecky zpfed 100 rokov sa mi vobec nepacia, nedokazem ich vnimat ako zeny co by na mna sexualne posobili

brrrrr

Hehehe, bombardaky misto pradla me taky nejak dvakrat netankujou :D))) ..
Dobra antikoncepce rudi :-))) .. jo jo brrrrr !:) ..

rudo

Příspěvek od rudo » sob dub 11, 2015 13:29

cepheus píše:
rudo píše:herecky zpfed 100 rokov sa mi vobec nepacia, nedokazem ich vnimat ako zeny co by na mna sexualne posobili

brrrrr

Hehehe, bombardaky misto pradla me taky nejak dvakrat netankujou :D))) ..
Dobra antikoncepce rudi :-))) .. jo jo brrrrr !:) ..
nikdy som nechapal preco svet obdivuje tu alkoholicku co speivala Kenedymu happy birsthaday mr president a potom si stupla nad nejaky kanal aby jej vyfukalo sukne dohora

ale vraj to bola CIA agentka a mala ma meho dozerat a vraj jemu to bolo vsetko jedno bol tak predrogovany ze sa mu zadala v tunmeli kazda krava cierna
5 2 8

cepheus

Příspěvek od cepheus » sob dub 11, 2015 16:08

Hehe, CIA, no vsecko je dneska mozny :lol: ..

rudo

Příspěvek od rudo » sob dub 11, 2015 18:51

cepheus píše:Hehe, CIA, no vsecko je dneska mozny :lol: ..
pred 100 rokmi ci kedy to bolo

vtedy este odpocuvacie zariadenie boli tak velke ze museli nosti obrovkse bombardaky

dnes s miniaturizciou elektroniky, staci G string ( tanga)
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » sob dub 11, 2015 19:33

(:-)

rudo

Příspěvek od rudo » ned dub 12, 2015 2:46

Háně píše:(:-)
poznas tu prupovidku zo stareho serialu Charlie's Angels ?

how do you hide a gun in a bikini ?

very carefully !
5 2 8

cepheus

Příspěvek od cepheus » ned dub 12, 2015 14:36

rudo píše:.. vtedy este odpocuvacie zariadenie boli tak velke ze museli nosti obrovkse bombardaky

dnes s miniaturizciou elektroniky, staci G string ( tanga)
Si predstavim ze migrofony byly velky jako pest a mely podstavec na stul a kotoucovej magnetak tam mela zasit tak i tak rudi to musel byt narez to tam nacpat :))) ..

Ovsem bacha, nepamatujes fotacek nasich stb-ackych Czechoslovak supr-spionu z 50 let Microma ? .. film tam byl 16mm, vim ze se dal nastrihat z tehdy dostupnych kamerovych filmovych pasu:).
Jsem jeden mohl mit nekdy v 80 letech jako raritu, pak si rikam co s tim, chtel za nej 4 stovky, rikam si budou jeste dobry na neco jinyho, no .. dneska bych za nej mel mozna peknej ranecek, hehehe :D))) ..
To jeste Meopta umela delat fotaky, sbirali jsme za ne i oceneni na Expo:) http://cs.wikipedia.org/wiki/Mikroma

Obrázek

rudo

Příspěvek od rudo » ned dub 12, 2015 22:57

jj meopta a moje oblubene filmy " fomapan" najme fomapan 30 (alebo ake cislo to bolo) a neskor fomachrom

ale to sme uz usli od toho ci maju byt sexi holky vykrmene alebo vychrtle :mrgreen:
5 2 8

cepheus

Příspěvek od cepheus » pon dub 13, 2015 11:16

Ty wole rudi :D .. DIN 27 a vic uz byly "nocni" filmy se zrnem jako prase, kdyz jsi chtel jemny zrno tak pri dobrym slunku DIN17, standart byl DIN21 (u cernobilych).
S barvou uz jsem ani nezacinal pro komplikovanou (a drahou) domaci labinu:).

Háně

Nevím, co mám dělat

Příspěvek od Háně » pon dub 13, 2015 20:00

Fakt nevím, co mám dělat. Často mě vůbec nezajímá, co se učíme ve škole. Někdy mě to zajímá a to si zase říkám, jestli si to jen nenamlouvám, že mě to zajímá. Na gymplu to bylo normální, tam to nezajímalo nikoho, jenže teď už to není žádná sranda. Teď už nemá cenu se schovávat mezi ostatníma. Zoufale mě nebaví jen sedět a cpát se informacemi. Jenže...jenže.....samý jenže. Prý je to normální, každý musí dělat něco, co ho nebaví. Jenže já nechci dělat, co mě nebaví, kolik let ještě budu žít? hodně. A já nechci celou dobu dělat, co mě nebaví. Že si to vybrali ostatní ještě neznamená, že to musím dělat já. Kdyby mi ta škola aspoň pomohla k zaměstnání, co by mě bavilo...to bych snad těch 5 let zvládla..ale jak se zdá, nebude to tak jednoduchý. Baví mě dělat jednoduchý věci. Je milion věcí co by mě bavilo, ale to by asi rodiče nepřekousli. Oni to myslí dobře, ale výsledek je dost špatný. Nechci dělat podobnou práci, jako dělají moji rodiče a už vůbec nechci podobně naříkat každou neděli večer. Kdybych teda aspoň věděla co chci, ale to taky ne. Jo, jo, co by za to dali děti v Africe, aby mohli studovat, nebo v dřívějších dobách, to přece chtěli všichni. Zase si vymejšlím. :|

Co mám dělat, snažit se žít jako ostatní a být pilná studentka co myslí na svojí budoucnost, všechno hezky popořadě, vždyť tak je to přece správně, všechno si pojistit a hlavně dělat radost ostatním, žejo, mamince a tatínkovi a taky babičce a hlavně být rozumná....anebo se vykašlat na to, co mi radí ostatní a trochu riskovat, že to nakonec bude úplně bezva? Odpověď vím, ale nemám odvahu to řešit.

To, že sem nepíšu nic o stravě, to tak jenom vypadá. Ve skutečnosti to spolu hodně souvisí.

rudo

Příspěvek od rudo » pon dub 13, 2015 20:40

cepheus píše:Ty wole rudi :D .. DIN 27 a vic uz byly "nocni" filmy se zrnem jako prase, kdyz jsi chtel jemny zrno tak pri dobrym slunku DIN17, standart byl DIN21 (u cernobilych).
S barvou uz jsem ani nezacinal pro komplikovanou (a drahou) domaci labinu:).
mne sa prave zrno pacili a specialne som to vyvolavala aby som DIN vyhnal ovela vyssie

som nikdy nepozuival blesk a najradsej som fotil v noci vonku alebo vnuyry len pri 1 plamienku sviecky
5 2 8

Jindra

Příspěvek od Jindra » pon dub 13, 2015 21:18

.
sice nerad (taky mi bylo na vejšce vodporně), ale "musím" Ti přece napsat takový to podpůrný "zkus to vydržet"
von se ten papír, že máš titul, pak v životě hodí

ale teda tohle, co jsem napsal, je takový "rodičovský" jinak ale, mezi náma, nerezonuje to se mnou
mně je pade a už pokud možno nemíním dělat věci, který mne neba, který mne stresujou, který mne serou
ale škola, to je výjimka, to bys mohla vydržať
znáš ty kecy "je to na celej život"
tak pouvažuj, jestli néni lepší se toho držet

já na tohle občas u piva v hospodě říkával: hele, máš titul? tak běž makat do státního, páč titul ti zajistí dobrej tabulkovej plat
no a pak to druhý - nemáš titul? pche, nevadí. běž dělat do soukromýho sektoru a budeš mít plat 2,5x vyšší
ale bacha na mne, dost zjednodušuju. nicméně řek bych, že něco na týhle teorii je.
aspoň já to tak v životě mám - prvně jsem dělal 10 let ve státním, od tý doby v soukromým, takže jsem to zkoukl
bohužel pořád "jen" jako zaměstnanec

vydrž na škole, ale po večerech si čti Kiyosakiho (nebo něco podobnýho, je toho víc), ať zavčas doženeš to, co Ti škola nedá a ať neskončíš v kvadrantu "Z" jako já
P.S. na starý kolena jsem poskočil do kvadrantu "S" a je to lepší, jj

Háně

Příspěvek od Háně » pon dub 13, 2015 21:58

Já ani nemyslím, že chci odejít ze školy úplně. Ale jsem v prváku a to je pro mě asi tak poslední možnost změnit školu. Tedy ne poslední, ale asi bych víc jak rok ztratit nechtěla. Podala jsem si přihlášku ještě jinam, ale pořád nevím, jak se rozhodnout. Jeden den chci zůstat u nás, druhý den to nemůžu vydržet. Ale kdyby šlo jen o tu školu, tak to neřeším. Zapíšu si předměty, co mě baví, ty ostatní odfláknu. Tady jde o to, že cesta z mojí školy vede přímo do laboratoře a to je něco, co já hrozně nechci. Buď ze mě může být molekulární biolog a strávím celý život mezi mikroskopy, nebo třeba zoolog, ale to se zase kromě laboratoře budu učit u pitevní mísy. A to nechci, zkoušela jsem to a fakt se mi to nelíbilo, už teď mám problém se vyhýbat těm praktikům, kde se pitvají myši, žáby, holubi. Studovat biologii dřív, to muselo být celkem fajn. Nevadí mi učit se spousty rostlinných druhů nazpaměť a umět je poznat - to se učím i sama od sebe, zajímá mě to. Jenže dneska se všechno zkoumá pomocí nejšílenějších technologií a to mě ani nebaví, ani si nemyslím, že je to přínosný. Rodiče mi to vůbec nevěří, co se tam učíme. Vždycky se mě ptají, jestli mě víc baví kytičky nebo zvířátka, což je přinejmenším trochu směšný. A když koukám na nabídky prací pro absolventy, tak je mi z toho ouvej, fakt nechci být obchodní zástupce pro prodej mikroskopů a podobně (viz zde https://www.natur.cuni.cz/fakulta/absol ... vnich-mist). Já neříkám, naše škola je podle mě fakt skvělá, ale já se tam nehodím.
Mě baví dělat něco venku, se zvířaty, s dětmi. Jako třeba teď dělám brigádu kroužek o ponících. To je přesně taková práce, co bych chtěla dělat i víc. To je prostě činnost, kterou bych chtěla dělat, i kdybych si za ní musela platit, a když ještě někdo dává peníze mně? Můžu ovlivňovat, jaký vztah budou mít děti ke zvířatům, to je pro mě hodně důležitý a přínosný, narozdíl od nějakýho bádání v laboratoři. Jenže k tomu, abych tohle mohla dělat, nepotřebuju strávit 5 let u mikroskopu. Studovat kvůli tomu něco tak složitýho, co mi není vlastní....moje mamka si vždycky představuje, že když vystuduju biologii, tak se budu moct třeba starat o zvířata v zoo nebo na nějaký farmě. No já nevím, jak bych teda na svý farmě zaměstnala spíš někoho, kdo těm zvířatům rozumí a má zkušenosti, než chytrolína, co strávil 5 let v plášti v laboratoři a dokáže přesně vyjmenovat, jakým způsobem se dá zkoumat mitochondriální DNA Pogona barbata.
Myslím, že ono už něco vypovídá i to, že mě na naší škole nejvíc baví tělocvik a předmět Základy zahradnictví. (už mám doma ve sklenici naroubovanou vlastní vrbu mlátičku :lol: snad aspoň z ní něco vyroste, když ze mě ne). Jenže to jsou ty relaxační předměty na dohnání kreditů, který jinak se studiem vůbec nesouvisí.
A vůbec, můj přítel na VŠ nechodí (je mu 21), má asi dvakrát vyšší plat než moje mamka, teď má prý takový průměrný. Já se ve financích nevyznám. Ale prý mu nabízeli i práci, kde by vydělával mnohem víc, jenže on teď chce pracovat v neziskový organizaci, protože to ho těší a ještě se dozví něco o ptácích (pracuje v ČSO). Dělá co ho baví, může pracovat doma...jenže ne každej se holt rodí jako génius. A je mi jasný, že dokud člověk neví, co chce, tak se mu tohle nestane.

Háně

Příspěvek od Háně » pon dub 13, 2015 22:09

A ještě je tady jedna věc. Loni jsem si podala přihlášku celkem na 4 školy, všude jsem se dostala, všechny souvisí nějak s biologií. Když jsem se rozhodovala, tak jsem nakonec dala na radu ostatních, ikdyž jsem to sama cítila jinak, k nám jsem chtěla jít až jako poslední možnost. Všichni mi říkali, jak je to kvalitní škola, prostě na úrovni. Jak budu mít pak spoustu možností. To jsem slýchala celý dětství. I gympl jsem měla na úrovni, prostě výběrový gympl, třetí nejlepší u státních maturit, tohle se pro nás sluší a tohle ne, hlavně dobře reprezentovat školu. Já jsem nikdy nechápala, co tam dělám. Vůbec si na tomhle nezakládám. Jenže tentokrát jsem si řekla, že ostatní mají určitě pravdu, já se v tom nevyznám. No co, radit umí každý, jejich život to není a je nezajímá, že mě to teď nebaví. Ale jak říkám, tu školu bych i přežila, kdybych za odměnu dostala zajímavou práci.

Jindra

Příspěvek od Jindra » pon dub 13, 2015 23:16

Háně píše:jde o to, že cesta z mojí školy vede přímo do laboratoře a to je něco, co já hrozně nechci
na to je nějakej zákon? že musíš po škole do laborky?
promiň tu ironii, nechci do Tebe rejt
já jsem studoval střední aj vejšku strojařinu a v životě jsem se strojařinou neživil
jó, myslel jsem, že to bude strojařina, ale hned po vojně jsem potkal obor, kterej mě chytl a od tý doby je můj
(je jedno, co je to konkrétně - tady jde o princip)
víš prd, co Tě bude v životě fakt, ale fakt bavit
Háně píše:tu školu bych i přežila, kdybych za odměnu dostala zajímavou práci
ale tohle už nevydržím, nezlob se. honem, ale fakt honem švihej pro ty Kiyosakiho knížky :-)
to jako míníš čekat, kdo Ti dá jakou zajímavou práci?
ne! tu si musíš najít sama. takovou, která Tě bude především bavit, naplňovat, uspokojovat.
se svým postojem míříš rovnou do kvadrantu Z a tam spokojená nebudeš. máš na víc. potřebuješ víc. viz Kiyosaki... (poslyš před spaním po částech ty jeho empetrojky v češtině)

rudo

Příspěvek od rudo » pon dub 13, 2015 23:29

co tak lesnictvo, stromy, ovocinarstvo, navrhy uzitkovych a okrasnych zahrad, botanickcyh zahrad, ....

proste stromologia

ja keby som zacianl este raz tak by som siel tym smerom
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 0:05

Myslela jsem, pokud chce člověk pracovat v biologii. Jasně, že si můžu najít práci, co se toho vůbec netýká. Ale přijde mi to jako moc těžká škola na to, abych to studovala jenom kvůli titulu. Kdybych si měla vybrat školu, kde to jenom přežiju a v myšlenkách se budu zabývat něčím úplně jiným, rozhodně to nebude tahle. Tady člověk tráví hodně vlastního volnýho času na vlastních projektech, výzkumech (taky v laboratoři...). Takže buď do toho jdu naplno, anebo vůbec. Byla by škoda tam zabírat místo někomu, kdo by to dělal rád. Ani mi nepřijde fér, že vyučující do toho dávají tolik energie, dělají pro nás praktika, exkurze, jsou fakt vstřícní a ochotní nás toho hodně naučit...a já bych tam byla jako nějakej ignorant, co jenom propluje. To mi přijde spíš trapný.
Tak to pusť, když to nevydržíš, já se zlobit nebudu (:-) . To slovo "dostala" jsem použila ve smyslu získala, našla. Na knížky se možná mrknu, ale nevím. Neznám konkrétně toho spisovatele, o kterým mluvíš, ale všeobecně nemám ráda ty knížky typu "jak být ve všem úspěšný, jak zbohatnout a mít se v životě superhyperskvěle". To asi není nic pro mě. Ne že bych nějakou četla, ale pár jsem jich prolistovala a taky znám pár lidí, co tohle přímo hltají. Ale obdivuju tě, že dokážeš tak rychle ohodnotit, kam přesně se svým postojem mířím, na základě nějaké knihy. Podobné věci slýchávám zpravidla od těch, co se svojí školou či prací nejsou/nebyli spokojení. Myslím, že představa mojí ideální práce se dost liší od té tvojí, a jestli chceš říct, proč si to myslím, klidně to napíšu, ale nechci, abys to pak jen tak smetl ze stolu s tím, že jsem ještě naivní (protože tak mi to trochu vyznělo).

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 0:11

rudo, tak o tom jsem taky přemýšlela. Ale spíš kytky než stromy. Na čzu. Ale tam jsou pro mě i zajímavější obory, já jsem se hlásila na zoorehabilitaci a asistenční aktivity se zvířaty. Ale nakonec jsem tam nešla, protože znám spoustu lidí odtamtud a nebyli moc spokojení.

rudo

Příspěvek od rudo » úte dub 14, 2015 2:17

su 2 rozdielne veci:

ako zarobit penize

a ako mat povolanie kde robis presne to co ta bavi

a to povolanie moze byt velmi malo pplatene alebno dokonca zadarmo
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 9:09

Jo, to je pravda. A myslím, že u mě je dost potenciál, aby to bylo 2 v 1. Všichni mi říkají, že mám na víc. Já vím, že mám na víc, mám asi tak na všechno, co budu chtít. Jenže většinou to jejich víc je pro mě míň. Tím víc oni myslí vlastní cíle. A ty moje většinou vidí jako něco lehčího, menšího. Je to asi jako, že pro většinu lidí je lepší dát si guláš. Já sedím u stolu a jím banány a oni mi říkají, ať si dám přece s nima, to je lepší, však se ti po jednom guláši nic nestane. Ale pro mě je to to horší, banány mi chutnají víc. A takhle to mám ve více věcech. Myslím, že můj problém není v tom, že bych nezvládala jaksi postupovat nahoru a hnát se za těma "lepšíma věcma". Pro mě je naopak těžký ukázat, že raději budu dělat to "horší". Oni si pak budou myslet, že to dělám proto, že na víc nemám. Ale já to dělám proto, že to je pro mě to lepší. Jestli je to takhle srozumitelný. Bojím se ostatní zklamat, protože oni si budou myslet, že jsem se na to vykašlala a že mě třeba nedostatečně podporovali nebo já nevím.

Například hodně kamarádek si chce něco koupit, ale já bych to nechtěla ani zadarmo. Nebo mi některý lidi říkají, že mám na lepšího přítele. Ale pro mě je nejlepší právě ten. Spousta lidí mě lituje, že nemám wifi na mobilu (já vím, tohle je blbost, ale opravdu jsou takoví lidi), ale já jsem ráda, že jí nemám. Nechci auto, velkej dům, hodně peněz, jezdit k moři, být slavná, free-cool-in nezávislá, chci se prostě mít dobře a to se pro mě s těma věcma vylučuje.

rudo

Příspěvek od rudo » úte dub 14, 2015 9:18

ak chces ma 2 v 1

teda robvotu co ta velmi baviu a je uzitocna pre spolocnost aj pre teba a aj dobre plati

tak na najstarsie remeslo ziadnu univerzitu nepotrebujes
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 9:35

Co myslíš nejstarším řemeslem? Obvykle se tak mluví o prostitutkách. Ale to by mě asi moc nebavilo. Neříkej mi, že neexistuje žádná jiná práce, co může člověka bavit i vydělat tolik peněz, co člověk potřebuje. Mě napadá spousta prací, co by mě bavila.

Mimochodem pozor, netvrdila jsem, že za každou cenu nechci studovat žádnou školu. Možná to tak vyznělo. Ale není to tak. Jen nejsem spokojená na té současné.

Syrovozrout

Příspěvek od Syrovozrout » úte dub 14, 2015 12:50

Háně píše:Já ani nemyslím, že chci odejít ze školy úplně. Ale jsem v prváku a to je pro mě asi tak poslední možnost změnit školu. Tedy ne poslední, ale asi bych víc jak rok ztratit nechtěla. Podala jsem si přihlášku ještě jinam, ale pořád nevím, jak se rozhodnout. Jeden den chci zůstat u nás, druhý den to nemůžu vydržet. Ale kdyby šlo jen o tu školu, tak to neřeším. Zapíšu si předměty, co mě baví, ty ostatní odfláknu. Tady jde o to, že cesta z mojí školy vede přímo do laboratoře a to je něco, co já hrozně nechci.
Logické by bylo vydat se cestou menšího odporu (je tak větší šance, že bys vůbec vydržela ji dodělat...) - tedy přestoupit na jinou školu dokud to jde, ale pokusit se tak učinit už poučená z předchozího nezdaru a pečlivěji si to promyslet (Ne každá změna je k lepšímu.) Máš stejnou nevýhodu jako všichni mladí - nemohou znát, co je čeká "tam venku"...dříve či později většina narazí na rozpor mezi tím jaký svět je na ně připravený a pro jaký jsou druhými (-zvláště pak "oficiálním zděláváním") připravováni...a jaké možnosti jim hodlá "společnost" poskytnout a co po nich "vlastně chce" - a spíš si to malují dost na růžovo...
Je důležité umět si přiznat chybný krok a vzít to zpět, byť za cenu ztrát - tyto ztráty se prohlubují tím více jak dlouho trvá se odhodlat je přijmout...časem už budou takové, že téměř nepůjde se z toho vymanit a budeš nucena pokračovat "ve vytyčené cestě".
Ztráty jsou cena za šanci se (po)učit - např. že není radno víc dát na ostatní než na své sklony, které můžeš poznat jen ty sama nejlépe.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 22:38

Asi jo, no. Ale není lepší malovat narůžovo, než se celou dobu trápit? Nechce se mi věřit ostatním, že život je vážně tak těžkej. Mně se to doposud nezdálo. Jsem tu už skoro dvacet let a furt se mi stávaly jen dobrý věci, tak proč bych na tom měla něco měnit...

Jindro, a proč si myslíš, že jako zaměstnanec musím být nutně nešťastná? Prosím vysvětli, vůbec tomu nerozumím. A číst kvůli tomu knížku se mi nechce, radši bych chtěla vědět, proč ty si to myslíš.

rudo

Příspěvek od rudo » úte dub 14, 2015 22:50

Háně píše:Co myslíš nejstarším řemeslem? Obvykle se tak mluví o prostitutkách. Ale to by mě asi moc nebavilo. Neříkej mi, že neexistuje žádná jiná práce, co může člověka bavit i vydělat tolik peněz, co člověk potřebuje. Mě napadá spousta prací, co by mě bavila.

Mimochodem pozor, netvrdila jsem, že za každou cenu nechci studovat žádnou školu. Možná to tak vyznělo. Ale není to tak. Jen nejsem spokojená na té současné.

tak tie profesie vymenuj, zaujima ma to

tie co ma bavia vynasaju tak malo ze je praktoickejie to robit uplne zadarmo ako sa zdrzovat s uctovnictvom bernakom poistkami licenciami a podpbnymi systemovymi ptakovinami fasistyck sucasnych rezimov

a tie co platia ako povalania vela, by moja dusa nezniesla, citil by som sa ze som predal dusu diablovi za $$$

tak napis co mas na mysli

ja som to nespojil s tym ze nechces studovat zoadnu skolu

ja som vystudoval dvojitu a k otmu este aj navyse nadstavby

ale priamo to uz davno nepouzivam, nepriamo ale to pouzivam cely zivoit

tie vedomosti, ale tie diplomi z toho
takze som sa to mohol naucit aj pomimo
lenze vtedy nebol internet a nevedel som anglicky takze by som sa k info napzaj nedostal teraz je to ine, da sa naucit absolutne vsetko a ovela lepsie a efeotivnejsie a hlbsie ako v skolach
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 23:25

Mě konkrétně baví vyrábět různé drobnosti, malovat, psát, starat se o zvířata a rostliny, o děti, cvičit...představuju si to tak, že bych mohla zkusit různé kombinace, neříkám že vše najednou. Ale ráda bych třeba pokračovala v těch kroužkcích, co dělám, celkově volnočasový aktivity pro děti, či třeba pracovat v lesní školce? Někdy bych si ráda vyzkoušela i tu práci se zvířaty, přinejmenším stájí, kde hledají ošetřovatele, je celkem dost. Jako malá jsem měla sen pracovat v květinářství a vázat kytice, teď přemýšlím, že bych si k tomu udělala rekvalifikační kurz a třeba si to zkusila jako brigádu. Ty kurzy mi přijdou jako super věc, moje maminka má třeba masérský kurz, to taky může být zajímavý. Docela mě láká i to zahradnictví, ale o tom zatím vím velký kulový. Hodně z těch činností dělám jen tak sama pro sebe, a nevidím důvod, proč bych tak nemohla i pracovat, kdybych se pro jedno z toho rozhodla a dala do toho všechno.

Máš ale pravdu, že nic z toho mi asi nebude vydělávat hodně peněz. Já sama moc peněz neutratím. Jednou budu třeba chtít děti a na to už je asi třeba peněz víc. Ale jelikož nemám schopnost samooplození, tak na to nebudu sama. A pokud všechno bude tak, jak si to přeju, tak se nedostatku peněz nemusím bát. Kromě toho, slevit z požadavků se dá vždycky. A najít si v případě nouze práci, co by mě nebavila tolik.

rudo

Příspěvek od rudo » úte dub 14, 2015 23:42

dik za odppved

ano skromnost a neplytvanie je zaklad aj podla mna

potom sa da vyzit z kazdej roboty

drzim palce

ak budes potrebovat spermie daj vedet :mrgreen:
5 2 8

Háně

Příspěvek od Háně » úte dub 14, 2015 23:59

(:-) já už mám dárce vybranýho. Doufám, že si to nakonec nerozmyslí, a kdyby přece jen jo, tak asi budu upřednostňovat někoho mladšího :lol:

Odpovědět