Háně létající káně

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Háně

Re: Háně létající káně

Příspěvek od Háně » úte dub 28, 2015 21:47

Já jsem řekla vtip a ty jsi řekl buď vtip, nebo sis myslel, že to, co jsem řekla já, nebyl vtip, a tak jsi řekl nevtip.

cepheus

Příspěvek od cepheus » úte dub 28, 2015 21:58

Každej nemůže bejt chytrej, pane obrlajtnant," řekl přesvědčivě Švejk, "ti hloupí musejí dělat
výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl
každej druhej člověk úplně blbej.

------------------------------------------------------------
Hezky si to napsala, uplne jako Švejk, ne-li lepsi :D))) ..

rudo

Příspěvek od rudo » úte dub 28, 2015 23:24

Háně píše:Já jsem řekla vtip a ty jsi řekl buď vtip, nebo sis myslel, že to, co jsem řekla já, nebyl vtip, a tak jsi řekl nevtip.

(:-)

:br
5 2 8

Háně

Prasata apod.

Příspěvek od Háně » sob kvě 02, 2015 22:13

Ve čtvrtek mě příšerně bolelo břicho. Až jsem si říkala, že to nevydržím. Jenže co pak, co se stane, když to nevydržím? Ono to asi jde jenom vydržet, nic jinýho není možný. Anebo jo, vzít si prášek, což jsem taky udělala...asi po roce..velmi nerada, ale už mě nebavilo kroutit se v posteli jak žížala :roll: teď už budu hodná a nebudu jíst ošklivý věci...

Ale když člověka břicho nebolí, to je hned všechno skvělý, jako třeba dneska. Celý den jsem se dost učila, až jsem z toho byla úplně zblblá. Naštěstí mě přišel přítel zachránit, a jak jsem byla pořád zavřená, tak jsem se potřebovala úplně vyblbnout a tak jsme prostě chvilkama běželi, občas jsem skákala jak koza v jeteli...pak jsme se šli podívat na prasata, zrovna dostávali do korýtka krmení. A byla tam taková krysa, která vždycky vlezla nenápadně do toho korýtka a šup ukradla tam kousek brambory a běžela si jí schovat do úkrytu. A za tu dobu si odnesla slušnou zásobu, byla fakt mazaná. Ještě jsme si hráli na houpačkách, kde jsem si roztrhla kalhoty, aspoň mám důvod koupit si nový, potkali jsme pána, který se s náma dal do řeči a říkal, že je mu 85, ale vypadal, jakoby mu bylo 65. A měl hezkýho psa. A pak jsme si ještě hráli na tu krysu. Mám obrovský štěstí, že jsem potkala člověka, co nepředstírá vážnost a klidně semnou blbne a kašle na to, že je to "nedůstojný", a nikdy mi neřekne, ať nechrochtám, že se zrovna někdo dívá, dokáže napodobovat snad všechna zvířata, a hraje si semnou na archeologa a objevování mumie egyptský princezny a hlavně že to dělá rád....doufám, že tohle budeme spolu dělat, ikdyž nám bude třeba 50, ať si o nás každý myslí co chce, ale kdo může říct, že i v dospělosti (nebo v dospívání) zná ten pocit, kdy je úplně zabraný do hry a vůbec neřeší okolí, takovýto když ten čas ubíhá úplně zvláštním způsobem a dějou se fakt divný věci. A není nad to si jen tak s někým zazpívat, zatančit, zachrochtat, zasmát se....mám v životě ten největší poklad 8)

Háně

Srandičky

Příspěvek od Háně » pon kvě 04, 2015 1:53

Srandičky začínají. V úterý mám zkoušku a zatím se vůbec nebojím. Řekla jsem si, že zkoušek už se fakt bát nebudu, minulý zkouškový dopadlo katastrofálně, nespaní, nejezení...tentokrát na to pujdu od lesa, jednu zkoušku už mám za sebou s jedničkou. Tentokrát bylo fakt těžký se přinutit k učení, ale po chvíli mě to dokonce začalo bavit. Když to neudělám, tak co, hlavní je, že si z toho něco odnesu. Tak jsem na to zvědavá a trochu se i těším.

Ještě větší srandička. Rozhodla jsem se, že si najdu nějakou brigádu na léto/tak vůbec, protože jestli chci v brzké době bydlet mimo domov, tak mi asi poníci stačit nebudou (navíc v létě nejsou, to budu jenom vést tábor a na to už se dost těším). Je fakt, že stejně by asi větší část nákladů platil přítel, když nestuduje, díkybohu proti tomu nic nemá, ale rozhodně chci taky přispět svojí troškou do mlýna, když už ne rovnou polovinou. Tak jsem přemýšlela, co bych chtěla dělat za mentálně nenáročnou brigádu, a vymyslela jsem, že asi cokoliv v hezkém prostředí a hned mě napadly různý stánky, prodejny se šťávama a smoothies, v Praze je toho přehršel. Jen tak jsem otevřela nějakou stránku s inzeráty, vidím, hele, zrovna jedna prodejna hledá brigádníky (ugova šťáva), tak jsem jen tak sranda poslala životopis (který jsem vůbec nevěděla, jak se píše, hlavně že tam mám oslnivě krásnou fotku :lol: ), schválně co se stane. No teď jsem zjistila, že mi ta paní odepsala, ať přijdu na osobní pohovor, no to jsem se dostala do pěkné bryndy, ani nevím, co se na takovém pohovoru má říkat :lol: ale pujdu tam, jsem zvědavá. Takže takhle se malý káně lesní pralesní učí být dospělé, vždycky jsem měla od rodičů vše co jsem chtěla, i teď mám, za což jsem moc vděčná.

Jindra

Re: Srandičky

Příspěvek od Jindra » pon kvě 04, 2015 11:27

Háně píše:ta paní odepsala, ať přijdu na osobní pohovor, no to jsem se dostala do pěkné bryndy, ani nevím, co se na takovém pohovoru má říkat
buď svá, nehraj divadlo, nelži sama sobě a je to v poho
buď spontánní
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid

Háně

Příspěvek od Háně » pon kvě 04, 2015 12:03

Asi to tak udělám, ani to jinak neumím, když jsem ještě nikdy na žádném pohovoru nebyla >:-) vlastně trochu byla, na těch ponících, jenže ta paní mi neřekla, že jdu na pohovor, prostě že se osobně sejdeme, takže mi ani nedošlo, že to byl ten pohovor, o kterým všichni mluví jako o strašidelný supervážný události, kvůli který den předem nespí. Spolužáci už od 15 mluvili o nějakých brigádách, jak je strašně těžký nějakou najít a že každý musí nějakou mít...tak jsem se rozhodla, že na brigádu nepujdu, stejně bych si za ty peníze koupila nějakou blbost, která by se mi akorát válela doma, někdy je míň víc. Až před nedávnem, když jsem si říkala, že už by se možná nějaká brigáda hodila (spíš ze zvědavosti, než kvůli penězům), najednou mi hned ta nejlepší vletěla do pusy jako pečený holub no a s tímhle, to se uvidí ve středu, jak to dopadne, a jestli by mě to vůbec bavilo, ale vyzkoušet bych si to chtěla. (tajně doufám, že když tam třeba večer zůstane nějaké ovoce, co by se jinak zkazilo a vyhodilo, že ho budeme moct sníst :delicacy: :oops: )

Háně

želví jaro

Příspěvek od Háně » pon kvě 04, 2015 15:21

Dneska jsem se rozhodla natočit naše želvy, sice nejsem žádná profesionální kameramanka, ale stejně je to zajímavý.
Ten malej je želvák, asi dvouroční a chtěl by se se Sárinkou pářit. Ono to normálně probíhá tak, že ten želvák za tou želvou běží a kouše jí do nohou a ta želva před ním utíká a když jí dokáže dohonit, tak se s ním páří. Řekla bych teda, že Sáru to dost otravuje, ani se moc nenamáhá někam utíkat, ale nevím. Každopádně odchov želvátek není žádná sranda, takže je spolu nenecháváme. Podívejte
https://www.youtube.com/watch?v=FZQNnrWoo6U
ještě že to takhle není u lidí :!: :!:

Háně

Spím

Příspěvek od Háně » čtv kvě 07, 2015 19:44

Zkouška zamnou, pohovor zamnou, a mně se chce spát. Fakt už nevím, co mám dělat, spím aspoň 8 hodin nočně a jsem úplně normální, přijdu na přednášku a už spím :roll: dřív jsem nedokázala usnout, když někdo mluvil, ale dneska jsem měla chuť si dát snad do očí sirky, aby mi je držely otevřený :lol: pak vyjdu ven a jsem zase normální. Když se učím na ten samý předmět (takže nudností to nebude) venku a sama, tak se mi vůbec spát nechce. Takže buď je to tím, že tam vevnitř je zatuchlý vzduch, nebo prostě tím, že neumím v klidu sedět a poslouchat :| ještě že už bude to zkouškový...
Do dalšího týdne se naučím 150 kytek latinsky a i zařadit do čeledi (:-) to jsem na to zvědavá. Ještě že jsem maturovala z latiny.

Jindra

Re: Spím

Příspěvek od Jindra » čtv kvě 07, 2015 20:23

Háně píše:nevím, co mám dělat, spím aspoň 8 hodin nočně a jsem úplně normální, přijdu na přednášku a už spím
dneska jsem měla chuť si dát snad do očí sirky
pak vyjdu ven a jsem zase normální
jsou budovy, kde nevydržím dýl jak půl hodiny, prostě Tě vysávaj
železobeton, faradayova klec, totální rozhození energií
zkrátka sick building syndrome

Háně

Příspěvek od Háně » čtv kvě 07, 2015 20:40

Myslíš? Já si nejsem jistá, jestli by to v jiný budově bylo lepší...spíš myslím, že je to tím, že nedokážu pasivně přijímat informace. A psaním to nevyřeším, dokážu si zapisovat, aniž bych dávala pozor, úplně bez přemýšlení, ruka píše sama za mě. Když se učím sama, je to v pohodě, protože něco dělám, čtu, vypisuju si, hledám informace, ... ale když někdo přednáší, tak nedávám pozor.

Ale z určitýho důvodu z toho mám i radost - ten fakt, že dokážu usnout. Já mívám s usínáním celkem problém. Jediný člověk, se kterým usnu líp než sama, ať už je vedle mě, nebo něco počítačuje, nebo ať klidně v pokoji dělá stojky, mluví, cokoliv, je přítel. A funguje to dokonce tak, že i když je v místnosti ještě někdo další a je tam i on, tak mám větší šanci na usnutí. Takže tohle je pro mě úspěch, normálně mám problém usnout, ikdyž jen někdo dýchá, a obzvlášť, když je to někdo, koho nemám ráda. Nedejbože když chrápe.

Háně

Rukola a káně

Příspěvek od Háně » sob kvě 09, 2015 22:39

Dřív mi přišla rukola jako nejnechutnější věc na světě (po kafi a masu), ale dneska mi nějak hrozně moc chutnala a snědla jsem jí hrozně moc. No to jsem ještě nevěděla, jaké má rukola zvláštní účinky...
Večer jsem si říkala, co budu dělat..učit se mi nechce, rodiče se dívají na televizi, nuda, číst se mi nechce..aha už vím, chce se mi tvořit. Tak jsem přemýšlela co a jak, vzpomněla jsem si, že za asi měsíc máme s Pavlíkem 2 roky, co jsme spolu, tak už jsem věděla, že to bude pro něj, ale teď si teda nejsem jistá, jestli mu to vydržím nedat do tý doby. Dopadlo to tak, že káně nakreslilo káně na tričko. Kdybyste viděli moje výtvarný potřeby a mojí kreslící techniku (vždycky jsem byla taková patlačka), tak byste pochopili, že výsledek je úplný veledílo. Jestli já nejsem náhodou génius? :D mám hroznou radost a strašně si přeju, aby se mu to líbilo a myslím, že bude a to hodně, protože ptáky má fakt rád a káňata obzvlášť. Musím se tady pochlubit, jak se mi to povedlo. Kreslila jsem to asi 2,5 hodiny. Ale bez Inspirace by to nešlo, to pak najednou jde všechno a člověku úplně buší srdce, jaktože to najednou jde. Možná to není žádný zázrak, ale pro mě teda vlastně docela jo. Líbí se vám?
m:-)
IMG_83182.jpg
(229.48 KiB) Zatím ještě nestaženo

Háně

Tak jsem se zase odsekla

Příspěvek od Háně » úte kvě 19, 2015 11:15

Vždycky se na chvíli zaseknu a nevím kudy kam a říkám si, to je fakt hrůza, teď už jako opravdu nevím, co mám dělat. Ale ještě nikdy se nestalo, že by se to neodseklo. Stane se něco nečekanýho a najednou už to zase jede. Jako když jedeš na tobogánu a zasekneš se uprostřed, pak ale přijde nový proud vody a jedeš dál. A pak se zase zasekneš, a pak zase jedeš. Ono je to bezva, protože kdybych se nezasekla, tak bych si ani nevšimla, že pořád jedu. Prostě jsem člověk a nevnímám pohyb rovnoměrný přímočarý.
Momentálně mám 2 cíle o který se prioritně snažím
1) neuplatňovat svojí metodu "jím, co se mi zachce". Funguje sice nejlíp na odstranění chutí po něčem špatném, ale je to běh na dlouhou trať. Stejně nejde o chuť, kdyby šlo o chuť, tak jím jenom ovoce a zeleninu, protože jiný věci tak dobrý nejsou. Jde o tu potřebu dělat něco špatnýho, co mám zakázaný. Když nemám zakázaný nic, je vyřešeno. Funguje to, jenže pak se to třeba trochu zvrtne.. a celý den v bolestech :roll: Kdepak, tenhle měsíc žádná růžová lentilka. Špatný věci můžu dělat i jiný, třeba číst si tajný deník svojí sestry :twisted: ale to mě pravda taky moc nebaví, jednou jsem tam našla takovou věc, že už na to nemám odvahu (a svědomí taky..).
2) nebláznit ze zkoušek. Asi nejtěžší úkol v mým dosavadním životě :oops:
A jinak je všechno super, už se těším na od prázdnin dál, mám fakt bezva plány, drobnosti i docela velké změny.

Háně

Co děláte když...

Příspěvek od Háně » úte kvě 19, 2015 22:49

...je na vás někdo nepříjemný a vás to rozhodí?
Dnes se na mě vztekal jeden pán. Věděla jsem, že plácá nesmysly, že ve mně chyba není a byla jsem si tím jistá. Normálně jsem to s ním vyřídila, jenže pak se na mě slítla spousta lidí, co mě litovala apod. Věřím tomu, že mě chtěli třeba podpořit, ale mi to vůbec nepomáhá. Obvykle jsem v pohodě, ale jakmile se někdo začne projevovat moc soucitně, tak se rozbrečím. Protože najednou vidím problém tam, kde jsem ho předtím neviděla. A přitom u mně v hlavě se toho moc neodehrává, pán je prostě debil, a co. Jenže moje tělo si dělá co chce. A někdy se to fakt nehodí. Zejména protože to láká další lidi, co mě chtějí litovat a to pak už hrozí kompletní složení se. Přitom moc dobře vím, že za pár hodin už si na toho chlapa ani nevzpomenu, jen mi bude trapně, že jsem se zase tak předvedla.
Nemáte někdo jakoukoliv radu?
Pomáhá mi na to pít zelený smoothie, ale přece nemůžu vždycky hned běžet pro lahev a začít chlemstat :roll: většinou nemám totiž ani příležitost odejít někam na záchod, abych se uklidnila. Občas teda piju vlastní krev, protože si rozkoušu dáseň, ale to taky není moc fajn. Už nevím, kdo by mi s tímhle mohl poradit, protože všichni mi hned začnou říkat, jak jsem skvělá a jak dělám všechno správně a ten pán je blbej a jak mě chápou, jenže to fakt nechci slyšet, je mi to k ničemu.

Fiona

Příspěvek od Fiona » čtv kvě 21, 2015 14:13

Nevim jestli ti to pomuze, ale srazka s blbcem je uzitecna vec v tomto svete. Prave tim co te vytoci ti to pomaha otevrit oci, ze vidis co jsi driv nevidela. Bez nich to asi nejde. Ale rekla bych ze zpusob jak elegantne se se situaci vyporadas urcuje v zivote mnohe.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!

Háně

Příspěvek od Háně » čtv kvě 21, 2015 19:48

Díky Fiono. Tomu rozumím, že to bez nich nejde. Mně nevadí ta srážka s blbcem, ale moje reakce na ní. Přijde mi, že je to něco jako, že někdo se červená, když se stydí, někdo se třese, když se bojí, tak mně zas tečou slzy, když mě něco vykolejí. Ale ovládnout mi to bohužel nejde :? nechápu, jak je možný, že většina kluků vůbec nebrečí, ikdyž jsou třeba hrozně smutný. A když se ptám, jak to dělají, tak řeknou, že nijak. :roll: (:-)

Fiona

Příspěvek od Fiona » pát kvě 22, 2015 15:01

No ono neni o co stat. Rika se tomu disociace od vlastnich pocitu. Chlapci se v tom trenuji jako by slo o nejakou ctnost, aniz by tusili ze je to jen jedno ze stadii psychopatie.

Myslim ze je lepsi reakce aspon nejaka nez zadna. Vsak ji clovek nemusi brat vazne. Treba jde jen o pametovou stopu, nejakou nehezkou vzpominku. Ale cim vic to pozorujes a jses si toho vedoma, tim vic se zacnes chapat a duvod bojovat s tim zmizi sam od sebe. Clovek stejne blbne hlavne z toho jak se sam sebe neslysi. To nema cenu ovladat. Ale da se to ochocit :)

Háně

Příspěvek od Háně » pát kvě 22, 2015 21:29

fakt myslíš? Jestli to není tím, že reagují prostě jinak..např. jsou agresivní apod. Mně se třeba ještě nikdy nestalo, že bych někomu chtěla dát pěstí, a netrénuju se v tom. Ale možná je to jak říkáš, je pravda, že malí kluci normálně brečí, tak proč by neměli velcí.
Ochočit, to bych potřebovala. Stačilo by to posunout třeba o pár hodin. Naštěstí se nezdá, že by moje nešťastný úterní odpoledne mělo hluboký následky, kromě toho, že bych se nejradši zahrabala.

Jindra

Příspěvek od Jindra » sob kvě 23, 2015 22:17

Háně píše:Naštěstí se nezdá, že by moje nešťastný úterní odpoledne mělo hluboký následky, kromě toho, že bych se nejradši zahrabala.
tohle o zahrabávání se nepiš :)
už jsem měl radost, že seš ta správná silná osobnost… a Ty se chceš zahrabat kvůli - a teď to zjednoduším - kvůli srážce s blbcem?
Přečti ještě jednou skvělou Fionu a vzchop síly, vzhůru zpátky do života :-) jsi totiž nemlich tak skvělá :-)

Háně

Příspěvek od Háně » sob kvě 23, 2015 22:35

Haha, jen proto, že jsem napsala pár slov, který ty považuješ za znak nedokonalosti, už nejsem podle tebe ta správná silná osobnost? :lol: Nejsem superčlověk, co se nikdy nestydí...ani nechci být. Občas se prostě zahrabat chci, to není zakázaný. Mimochodem, kdybych potlačila tuto emoci, nebyla by to právě ta disociace od vlastních pocitů, jak píše Fiona? Vždyť přece jde o jakýkoliv pocity, nebo ne? Ať už je to smutek, nebo stud. Ale neboj, že bych chtěla hodit flintu do žita, to zase ne. A co je to nemlich?

Jindra

Příspěvek od Jindra » sob kvě 23, 2015 22:47

díky za pěknou reakci,
no - jen jsem chtěl písnout, že nestojí za to zahrabávat se kůli srážce s blbcem,
zas ale máš pravdu, že je dobrý nechat volně procházet emoce, páč jinak se to negativně zapisuje do karmy
a to je pak zátěž, třeba i zbytečná zátěž

napsalas to v odpovědi pěkně
když to tak čtu, mám dojem - ty pocity studu ještě asi já osobně neumím zcela správně prožít, zpracovat

nemlich? to je "právě tak", "zrovna tak", "taky tak",
čili: jsi totiž taky tak skvělá (jako Fiona)

Háně

Příspěvek od Háně » sob kvě 23, 2015 23:14

Děkuji :wink:
Karma..není to náhodou nějaký přístroj na ohřívání vody, nebo něco takovýho? :lol: (nepiš prosím, co to je v tom druhém významu)
Hm, já to asi taky zatím neumím. Ještě že nemám ambice být bez chybičky.
Jdu spát, snad se mi konečně nebude zdát hrozný sen. Před pár dny mě chtěl ve snu posednout ďábel, a vzbudila jsem se až ve 12 (a nestihla jsem kvůli tomu zkoušku >:-) ) a od tý doby mám teplotu a zlý sny jako bonus. To pak člověk ani nechce chodit spát. Takováhle příšera v tom snu byla :twisted:

Ozeki

Příspěvek od Ozeki » sob kvě 23, 2015 23:22

Karma je nazev firmy vyrabejici plynova topidla. Jine vyznamy mohou byt spekulativni m:-)

Háně

Jestli něco fakt miluju, tak to je..

Příspěvek od Háně » ned kvě 24, 2015 18:18

... smoothie špenát+šťáva z pomeranče+banán+mák+maličko konopných semínek. :delicacy:
Včera jsem byla na svatební hostině v luxusní restauraci. Bráška byl tak hodný, že mi tam dohodl veganský menu, bylo to asi 5 chodů a celkem se to dalo jíst (ikdyž jen trochu, málem jsem z toho usnula)..ale fakt nechápu, proč tam raději nedělají takový svatební smoothie, vždyť to je po všech stránkách mnohem lepší :lol: . Tak třeba někdy na mojí svatbě..

Hugo z Hor

Příspěvek od Hugo z Hor » úte kvě 26, 2015 1:01

Karma má víc významů. Další mne napadá ještě z dob, kdy jsem tento hudební žánr poslouchal dennodenně. >:-)
Přílohy
dancing_banana.gif
dancing_banana.gif (37.86 KiB) Zobrazeno 14516 x
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]

Háně

Příspěvek od Háně » stř kvě 27, 2015 13:09

Tak už jsem přišla na to, co bylo za tím ďáblem. Stačilo přestat jíst na noc a on dobrovolně odešel :lol: už mám zase hezký sny.
Opravdu zvláštní je, že když jím na noc, anebo večer něco, co nafukuje, tak mě ráno bolí břišní svaly, jako bych celou noc posilovala. Ještě před rokem jsem měla ten problém každý den a musela jsem ráno vystřelit z postele, protože to přestalo bolet, až když jsem chvíli stála nebo seděla. Teď se mi to zase potvrdilo, je to tím. Ale proč, to teda nechápu. Že by v leže ty svaly musely nějak namáhavě držet to vypoulený břicho? :lol:

Ozeki

Příspěvek od Ozeki » stř kvě 27, 2015 13:57

Ty se nafutrujes na noc? Zaludek a telo chce v noci take odpocivat :-) jednoduse nejez 5 hodin pred svatkem a nejez co te nafukuje a mas vyreseno... :br

Háně

Příspěvek od Háně » stř kvě 27, 2015 14:08

To je mi jasný :lol: ale koho občas nebaví dělat něco špatnýho...obzvlášť místo učení. Náhodou už jsem poslušná, v pondělí jsem dostala jedničku.

Ozeki

Příspěvek od Ozeki » stř kvě 27, 2015 14:18

Delej sex a sest deti...

Háně

Příspěvek od Háně » stř kvě 27, 2015 14:26

Cooo? >:-) to se teda radši nacpu na noc, než abych si v 19 letech začla pořizovat děti. A sex pro mě není špatná věc :wink:
Zas tak moc mě to noční jídlo netrápí. Když se nacpu, bude mě bolet břicho. Když se nenacpu, nebude mě bolet břicho. Jednoduchý. Pokaždý se rozhodnu, jak zrovna budu chtít.

Háně

Zajímavá věc

Příspěvek od Háně » pon čer 22, 2015 21:12

Dneska se mi stala zajímavá věc, poslední asi týden jsem nějak nesnědla žádný listy, nebyla jsem moc doma a neměla jsem možnost si dělat salát jako obvykle, a navíc jsem jedla ještě věci, co normálně nejím (chleba, těstoviny,..). V noci jsem se probudila, protože jsem měla křeč v lýtku, úplně jsem zapomněla, že něco takovýho existuje, dřív se mi to stávalo pravidelně, ale už dlouho ne... myslela jsem, že je to tím, že jsem v neděli hodně pracovala. Přes den jsem měla to lýtko jakoby ztuhlé a ještě jsem si všimla, že mě nějak neposlouchají ruce, např. když jsem platila, tak mi padaly mince z ruky, to se mi dřív taky hodně stávalo, ale už dlouho ne. Když jsem přišla domů, tak jsem si normálně dala salát jako vždy a večer jsem si uvědomila, že už mě v tom lýtku nepne a i ruce mě poslouchají úplně normálně. No to jsem jelen, kdoví, jestli to s tím třeba nesouvisí.

V pátek jdu k zubařce a hrozně se bojím :( mně vrtali zub jenom jednou v životě a sice to bolelo ještě dva týdny potom, ale to bych i přežila, spíš mi vadí, že pořád cítím, jako bych měla v puse něco, co tam nepatří, přitom už je to asi rok a půl. Já mám furt na zubech nějaký tečky a ta doktorka vždy říká, že na vrtání to ještě není, ale možná už příště bude, čímž mě dokonale vyděsí. Ale pokud tam budu mít kaz, tak jí asi řeknu, že to nechci vrtat a pokusím se udělat možná i nemožná opatření a zkusit, jestli se to ještě nespraví do příští návštěvy.

cepheus

Příspěvek od cepheus » úte čer 23, 2015 0:26

Asi mas nedostatek horciku, to dela ty krece v lytkach v noci, neco si o tom vygoogluj:).

Háně

Příspěvek od Háně » úte čer 23, 2015 10:14

je to dost možný, já si nějaký prvky absolutně nehlídám... jen je blbý že se tohle děje v noci, člověk spokojeně spí a najednou se v posteli kroutí jak žížala a řve :lol: dřív se mi to stávalo celkem často, poslední rok (kromě včera) vůbec. A taky je zajímavý, že vždycky jenom do levýho lýtka, nikdy jinde.

Jindra

Re: Zajímavá věc

Příspěvek od Jindra » čtv čer 25, 2015 9:45

Háně píše:V pátek jdu k zubařce (…) mám furt na zubech nějaký tečky a ta doktorka vždy říká, že na vrtání to ještě není, ale možná už příště bude
vygugli a přečti si o Xylitolu, ten tyhle tečky údajně skvěle řeší (dokáže uzdravit počínající zubní kazy)

Háně

Příspěvek od Háně » čtv čer 25, 2015 9:58

Fakt? To bych přesně potřebovala, díky moc za tip!!! Protože už fakt nevím, co by mě spasilo, už mě ty tečky nebaví :lol: (ne že by něco dělaly, ale stresují mě)

Háně

Příspěvek od Háně » pát čer 26, 2015 8:05

Bylo to fakt strašidelný, zubařka mi škrábala do zubu a čím dal tím víc se mračila, tak už jsem počítala s nejhorším, ale ona úplně překvapeně: "vy snad nemáte ani zubní kámen?!" Pochválila mě a dokonce jsem dostala odvahu se zeptat, proč tam mám ty tečky, a ona, že prý to jsou asi pigmentový skvrny..no nevím, jednou mi řekne, že to jsou kazy, pak zase toto...hlavně že mi nic nevyvrtala a ten xylitol si pořídím stejně. 3x sláva káněcímu zobáku m:-)

Hugo z Hor

Příspěvek od Hugo z Hor » úte čer 30, 2015 17:02

Já občas požužlám lístky stévie a jsem taky spokojenej. U xylitolu pozor na domácí mazlíčky, hlavně psy. Mohla by to být jejich poslední hostina. >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]

Háně

Příspěvek od Háně » úte čer 30, 2015 21:40

Díky za upozornění, psa nemám, ale želva mi okusuje prakticky vše, co najde, tak si dám pozor.
Jak je možné, že je to pro zvíře tak jedovaté a pro člověka neškodné? To se mi zdá divné, většinou jím jen jídlo, co by si dalo i zvíře. Když nevím, jestli je nějaká rostlina jedlá, zkusím to dát želvě nebo koni, a hned vím. V tomhle jsou chytřejší než já >:-)

Hugo z Hor

Příspěvek od Hugo z Hor » pon črc 06, 2015 0:38

Fiona

Příspěvek od Fiona » pát črc 17, 2015 2:30

Pokud das na zviratka, tak podle srnek nejlepsi zvanec siroko daleko je tulipan, cela rostlina ;) A fakt musim uznat ze nechutna spatne. Neco mezi hraskem a porkem. Pes je blbec, toho se radsi neptam.

Háně

Příspěvek od Háně » pát črc 17, 2015 20:18

Fakt? :lol: srnky moc nepozoruju, myslela jsem spíš třeba koně nebo želvy. Ale tulipán zkoušet teda nebudu...přítel snědl cibulky tulipánu a nic se mu nestalo..on si myslel, že je to normální cibule :lol:

Jindra

Příspěvek od Jindra » ned črc 19, 2015 9:30

Háně píše:přítel snědl cibulky tulipánu a nic se mu nestalo..on si myslel, že je to normální cibule
se mi stalo vloni to samé
mamka měla v boudě na dřevo připravené cibulky, já to nepoznal, chutnaly dost dobře :-)

Háně

Doma z prázdnin

Příspěvek od Háně » pon srp 24, 2015 20:50

Tak jsem konečně doma ze všech prázdnin .. už v novém doma s přítelem a je to super.Nicméně kromě spousty nepřátelských nesmyslů, co si o mně přítelova mamka vymyslela, má obavy, aby třeba semnou chudinka neumřel hlady :lol: včera dostal přednášku, že je moc hubený, že by neměl jíst syrový ovoce a zeleninu a že by měl chodit do MCDonaldu a jíst maso, jako každý správný chlap (:-) no jo, mám na něj špatnej vliv ... hrozí mu nebezpečí, že bude zas o trochu zdravější (ne, že bych mu něco nutila, ale když vidí moje jídlo, tak mi ho užírá a hrozně moc ho chce, kdepak maso :lol: ). No bude sranda, já si z toho nic nedělám, jen škoda, že nemůže mít každý takový normální rodiče jako mám já.

Přes prázdniny jsem to ale s tím jídlem vedla dost hrozně, taky jsem dost ztloustla, od ledna 5 kilo, káně se mění na tučňáka >:-) poslední čtyři dny jsem byla někde, kde jsem si s jídlem nemohla moc vymýšlet - nebo mohla, ale nechtěla jsem, prostě jsem se rozhodla, že vděčně sním, co dostanu a nebudu se v tom projednou rýpat... tedy kromě masa, přes to vlak nejede už asi navždy ... očekávala jsem, že mi bude zle, protože jsem měla třeba ke snídani rohlík s marmeládou, ke svačině banán, k obědu nějakou rýži s tofu a s houbama apod...ale kupodivu mi bylo tak dobře, jako už dlouho ne :shock: taky jsem myslela, že mě bude příšerně bolet břicho při menstruaci, ještě jsem před odjezdem letěla do lékárny pro ibalgin, abych měla s sebou, a nebolelo mě vůbec nic :!: :shock: po půl roce, kdy jsem myslela, že umřu na bolení břicha. Jsem z toho řádně zmatená, ale nemíním nijak měnit svůj plán se vrátit k původní, ne-li ještě syrovější stravě, minimálně už proto, abych se z tučňáka zase změnila v káně.

Zítra si jdu pro andulky, jupí! Holka bude Jasněnka a kluk ještě nevím, můžu nad tím přemýšlet celou noc. Dnes jsem jim koupila prosný klas, docela bych si taky dala. A budou mít sépiovou kost, co jsme našli přímo u moře v Chorvatsku. Zítra touhle dobou už tu budou pípat, já se tak těším.

cepheus

Re: Doma z prázdnin

Příspěvek od cepheus » pon srp 24, 2015 21:22

Háně píše:Zítra si jdu pro andulky, jupí! Holka bude Jasněnka a kluk ještě nevím, můžu nad tím přemýšlet celou noc.
No jestli to jsou ty bezperovi prdousove, tak "Jasnenka a Neletajici Svec" se primo nebizi :D)) ..

Háně

Příspěvek od Háně » pon srp 24, 2015 21:40

Taky mě to napadlo (:-) ale přece jenom, promlouvat na anduláka "nelétající ševci" je trochu zdlouhavé ... ale Jíra by to mohl být :wink: napadla mě spousta knížkových či pohádkových dvojic od Romea a Julie, přes Tristana a Isoldu, Lotranda a Zubejdu :lol: ale úplně nevím, jestli náhodou nechci, aby byla obě jména originální a bez souvislosti vzájemně.

cepheus

Příspěvek od cepheus » pon srp 24, 2015 22:42

Tak dej Jasnenka a Lotrando, teda bez souvislosti, kdyz nechces Jiru (jsem si honem nevzpomnel):)).

Háně

Příspěvek od Háně » pon srp 24, 2015 23:35

Nene, už mám vymyšleno :) Apollón.

Háně

Příspěvek od Háně » úte srp 25, 2015 11:00

Tak už je tu mám, jsou neuvěřitelně roztomilý :D chybí jim jen ta ocasní pírka. Nejdřív se mně hrozně báli, nechtěli ven z krabičky a děsili se vždy, když jsem se jakkoliv v pokoji pohnula, ale teď už se spokojeně krmí a prozkoumávají domeček. Jsou nerozlučná dvojka, když se chtěli dostat nahoru na mříže (spodek klece je plastový a po něm nemůžou vyšplhat), Jasněnka strčila Apollónovi hlavu pod zadek a vynesla ho nahoru k mřížím, pak tam sama vyskočila, je šikovnější. Jsou fakt legrační, snad se brzy přestanou bát. Teď se oba nacpali do krmítka a žerou, nehnou se od sebe na krok >:-)

Ozeki

Příspěvek od Ozeki » stř srp 26, 2015 2:26

Jasněnka a Dr.Soň.

Čtvrtý dnešní příspěvek s váhou? Dámy (vedle toho, že mají naprogramováno řešení neexistujících problémů) sníží příjem a váha, jak jinak, klesne.

Jedno, zda rohlík s marmaládou, biftek nebo zelené, klíč je v objemu energetické hodnoty :delicacy:

Háně

Příspěvek od Háně » stř srp 26, 2015 9:45

a vadí? :lol: ty bys měl radši doma tlusťošku, která nic neřeší a dá si ten biftek, viď? :lol: určitě to není jen o energetickým příjmu, ale i o tom, jak danou potravinu tělo dokáže strávit a co z ní má, což ovlivňuje vstřebávání živin nebo chutě na další jídlo ... takže díky za radu, ale vsadím se, že postačí tak tři měsíce bez těch rohlíku a budu mít zas svých 60 kil >:-)

Odpovědět